SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podnoszenie ciężarów a sporty walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zobaczcie sobie trening cro copa

Przysiady na maszynie, suwnica,biceps na maszynie,brzuch na maszynie,na wolnym to robił tylko bica hantlami chociaż to pewnie tylko urywki ale kto mi k***a powie ,że Cro cop w Prime nie miał krzepy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Każdy jest indywidualną osobą i każdy robi to co uważa za słuszne i sprawdzające się. Taki z tego wniosek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Smutne to, ale SW idzie do przodu (jestem zwolennikiem Pride i typowego brawlingu) i przedstawiciele mma typu Goodridge itp. koksy już dawno zostali wyjaśnieni. Treningi idą do przodu i to, że kiedyś wszyscy robili siłownię kulturystycznie i to wystarczyło, nie znaczy, że teraz się to sprawdzi. Czasy się zmieniają, dieta, treningi obwodowe, trenerzy, wszystko dopięte na ostatni guzik. A nawet wracając do tamtych pięknych czasów to wydaje mi się, że Fedor na treningach z młotem i ogólnie tych, które pokazywali w HL wyrobił sobie lepszą siłę niż np. taki Cro Cop, chociaż nie wyglądał. Ilu zawodników tyle szkół, ale mimo wszystko czasy się zmieniają i trzeba dostosowywać się do najlepszych, sprawdzonych metod treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autorze jak masz możliwość treningów darmowych dwuboju olimpijskiego to nawet sie nie zastanawiaj. Treningi w podnoszeniu ciężarów to katowanie rwania, podrzutu, przysiadów i ćwiczeń pomocniczych. Siła wyrobiona ćwiczeniami dynamicznymi jest jak najbardziej potrzebna. Co najważniejsze w sekcji nauczą Cie poprawnej techniki rwania, zarzutu, podrzutu co Ci sie przyda w przyszłości gdy będziesz chciał we własnym zakresie trenować na siłowni z tymi ćwiczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2390
[email protected] - jakbys mogl to bym poprosil o ten tytul o ktorym wspomniales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
ktoś tu wspomniał Lesnara
http://www.bodybuilding.com/fun/brock_lesnar_training.htm
a jednak są maszyny i ten znienawidzony trening dzielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Jak ktoś nie ma pomysłu na siebie, po powrocie z treningu sw , nie ma też sprzętu, to polecam Paula Wade - Skazany na trening zaprawa więzienna. Sporo ciekawych,a prostych ćwiczeń.Zero złomu.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1978
Taka dygresja - wiele osób zapomina o tym, że taki Brock Lesnar czy Cro Cop to zawodnicy kategorii ciężkiej. Walduś z Pacanowa mający 70 kg nie będzie robił tego samego co naturalny, genetyczny wielkolud dla którego siłka jest tylko narzędziem pomocniczym do osiągnięcia celu. Dużo osób o tym zapomina - Oni nie mają problemu z nabieraniem masy a to, że mają takie a nie inne sylwetki są jakby skutkiem ubocznym nie powiązanym z tym co większość ludzi chce osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
To chyba jasne, że normalny człowiek (nie zawodowiec) nie będzie stosował ich treningów. A jak ktoś jest zawodowcem to nawet tu nie zagląda gdyż ma swoich trenerów itp. Ich wygląd jest również skutkiem ubocznym wbijania najróżniejszych substancji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja mam takie samo zdanie jak rakhu. Dwubój jest naprawdę idealny, bo kształtuje siłę statyczną, ale i dynamiczną przede wszystkim.

Soszyński chyba był dwuboistą. Wg mnie to każde ciężki ćwiczenie wielostawowe jest przydatne pod mma. A jak jest wielostawowe+ciężkie+dynamiczne to w ogóle miodzio;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 WGP

Następny temat

Proszę o naprowadzenie :)

WHEY premium