SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujacy plan treningu prosze o skorygowanie planu którego sie trzymam od tygodni

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Michał lat 37
Wzrost 173
Waga 93 kg
Za czołem ćwiczenia na silowni zakladowej w pracy .
Od dnia 21.07.2014 dziś mamy 25.07.2014.

Ćwiczył em codziennie od 9 rano do 10 godzinie.
Plan jaki cwiczylem to
1.Rozpietki na lawce płaskiej 4 serie po 8 powtórzeń hantelkami każda hantla o wadze 4 kg
2.Wyciskanie sztangielek na lawce płaskiej 4 serie po 8 powtórzeń
Każda hantla o wadze 12,5kg.
3.wyciskanie sztangi o wadze 20kg na ławce skośnej kont 30 stopni 4 serie po 6 powtórzeń.
4.wyciskanie sztangi tej samej na ławce prostej 4 serie po 6 powtórzeń.
5.unoszenie sztangi o tej samej wadze stojac do wysokości klatki piersiowej ćwiczenie na biceps .
4serie po 6 powtórzeń.
6. Barki unoszenie sztangielek na boki sztangielki po 4 kg każda 4 serie po 8 powtórzeń.
7.barki przyciąganie sztangielek do brody sztangielki po 4 kg każda 4 serie po 8.

Silownia zakladowa ma tylko laweczke regulowana do pozycji skośnej max 30 stopni do tego sztangi max do 35 kilo i hantelki 2 szt po 4 kilo każda i 2 hantle po 12,5 kg każda i mozna dokladc do tych hantli krazki ze sztangi .hantla z gryfem skośnym o wadze max 25 kg można zmniejszać w razie potrzeby .

Proszę o pomoc w ustaleniu planu treningu i w jakie dni ćwiczyć i jakie partie mięśni bo ten plan który mialem do tej pory nie obejmuje wszystkich partii mięśni 'jestem nowicjusz i potrzebuje dobrej fachowej porady. A mam problem z dyskiem lędźwiowym czasem się przesuwa kiedyś dzwigalem bele wykladziny i wtedy doznalem kontuzji i od tej pory doskwiera mi to . Póki co ten tydzień ćwiczeń niemialem problemów z dyskiem wręcz odnoslem wrażenie ze lepiej się czuje po tygodniu ćwiczeń choć górne partie Klary biceps barki mnie bola mialem sflaczale mięśnie teraz są bardziej sprężyste Klata mi nie zwisa ląd nie się poprawi la . Bardzo mi się spodobalo ćwiczenia i chcialbym nadal ćwiczyć ale juz fachowo się rozwijać jak to się mówi złapał em bakcyla . Od 15 roku do 25 roku biegałem regularnie dziennie po 3 do 4 km lydki w nogach mi zostaly konkretne troszkę opadly ale nad robię to biegniem bo nie mam nic na nogi lub nie znam ćwiczeń na to jedyne mi znane to biegi . Chce docelowo znacząco zwiększyć klątwę bicepsy przedramię triceps barki i plecy wiem na pewno ze po jakimś czasie będę musical zapisać się na profesjonalną silownie z trenerem prowadzącym ale chce wykorzystać te mala zakladowa silownie na ile się potem juz na profesjonalną silownie


Zmieniony przez - Tyski37 w dniu 2014-07-25 22:15:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady bez obciążenia?

Następny temat

Zamiana fbw na split

WHEY premium