SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca, po przejściach.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
przedluzanie niskiego pupaku kalorycznego bedzie kreceniem sie w kolko, nic sie nie naprawi
skoczenie nieco wyzej mozesz spowodowac wzrost wagi i pomiarow, ale szybciej pomoze wyjsc z sytuacji, w ktorej jestes teraz

A jesli masz jesc 1600/1700 to tyle jedz, a nie 1500.

badania hormonalne byly wykonywane? tarczyca? hormony pluciowe?
poza tym zelazo, ferrytyna, morfologia, glukoza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1052
Dwa lata temu miałam tsh na poziomie 1,18. Właśnie zapisałam się do ginekologa i w najbliższym czasie zrobię badania.

Btw, co się tyczy kaloryczności - dziś cały dzień jestem w biegu, do tej pory zjadłam 800kcal i po prostu teraz nie mam kiedy zjeść (siedzę na zajęciach, a potem siłownia). Wobec tego mam wieczorem podbijać do 1700kcal? To będzie objadanie się późno. Moje pytanie dotyczy tego co jest lepsze - objadanie się późnym popołudniem czy niedobicie do 1700kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak nie masz co i kiedy to przed siłownią wejdź do sklepu jakiegokolwiek kup dwa banany i z braku laku nawet i jakiś serek wiejski (chyba, że coś innego z białkiem znajdziesz, np. wędzona pierś z kurczaka) - zjedz przed treningiem, drugiego banana po i w domu kolacja normalna.


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-03-21 13:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
normalnie nie polecam na poczatku odzywek bialkowych ale moze w takich sytuacjach nos ze soba odsypana miarke w shakerze lub nawet zakrecanej butelce i z braku laku wypij przed treningiem?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1052
Nie mogę ćwiczyć zaraz po posiłku - mdli mnie przeokropnie... :(
Kończę zajęcia o 14:45 i prosto stąd jadę na siłownię...

Po powrocie zjem dwa posiłki - obiad około 17:30 (planuję kaszę z pieczarkami) i kolację o 21 (coś białkowego - jakieś jajka albo jogurt/serek wiejski). Jak znajdę czas to upiekę ciasto fasolowe - wtedy pewnie też zjem kawałek.
Dobicie do 1700 nie będzie problemem, bo mogę podbić orzechami/masłem orzechowym/olejem lnianym - tylko pytanie czy zjeść większą część kcal w drugiej połowie dnia?

Rzabba - poszukam czegoś po powrocie do domu i oczywiście skonsultuję czy to białko nie jest żadnym szitem mogę go spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Po treningu ma byc pełnowartościwoy posiłek, zawierajacy białko i weglowodany. Kasza to węglowodany, ale pieczarki to nie białko Poza tym grzyby są ciezzkostrawne, a ten posiłek potreningowy, to powinien być zastrzyk szybkiej energii i białka. Więc do tej kaszy, to jakieś mięsko koniecznie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1052
jest i mięsko (pierś z kurczaka, innego mięsa nie jem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli nie lubisz tłustawego mięsa - bo to z reguły jest przyczyna wybierania kuraka, to polecam zakup wolnowaru. Wrzucasz praktycznie dowolne mięso, 8-10 godzin i masz absolutnie cały tłuszcz wytopiony. Rewelacja - jak normalnie byle błonka czy chrząstka mnie odrzucają, tak z wolnowaru zjem wszystko. No i to zdrowsze jednak niż smażenie/pieczenie bo wszystko zostaje w garze i się nie przypala.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1052
Micha z wczoraj. Poszalałam z tymi tłuszczami... Chyba muszę wprowadzać posiłki na bieżąco by widzieć ile czego należy jeszcze dostarczyć. A tak to robiłam to na czuja i przedobrzyłam. Tylko nie zawsze jest taka możliwość...
Co jest źle, co dobrze?
Pewnie ten serek łaciaty należy wywalić? -> co polecacie zamiast niego na kanapki z takich "gotowców" dostępnych w sklepach? Nie wiem z czym mogę zajadać kanapki.

Wczorajsza aktywność:
* rozgrzewka - chód 6km/h, 5% wznos, 15min (rzekomo spalone 130kcal)
* siłowe góra (te, które wcześniej tu pisałam)
* bieg na bieżni 30min (rzekomo spalone 280kcal)

Zaraz lecę na siłownię i dziś zrobię ostatni raz zestaw na nogi, który opisywałam wcześniej.
Natomiast po świętach zmieniam trening, wybiorę coś z podwieszonego postu i z Wami skonsultuję. Po prostu przez okres świąteczny na spokojnie poczytam, pooglądam filmiki z prawidłową techniką.
Btw, co z moimi obecnymi siłowymi ćwiczeniami jest nie tak? Chodzi o to, że angażują małe grupy mięśniowe?

U mnie pogoda przeokropna - nie ma w niej nic wiosennego, pada deszcz i jest szaro.
Miłego dnia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
"te, które wcześniej tu pisałam" jak chcesz komentarzy, analizy to pisz treningi, jakie obciążenia jeśli występują itp. nikt nie będzie wertował stron serek wiejski raz na jakiś czas jest ok, ale już kilka razy dziennie, codziennie to słabo. Jak się czepiać to czepiałabym się grahamki, miodu, dżemu, masła orzechowego - jeśli występuje raz na jakiś czas ok, ale nie w kilku posiłkach. Posiłki staraj się konstruować tak by były zbilansowane a nie tylko owoc. Za dużo dodatków, za mało konkretnego jedzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OxyElite pro a plastry antykoncepcyjne

Następny temat

Moj pierwszy jadłospis- prośba o ocenę i wskazówki

WHEY premium