SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy jak stodoła - czyli Godzilla kontratakuje %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
mi ten miesien bardziej przypomina deltoid niz rownoleglobok

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4577
a deltoideus to naramienny
ten to bardziej trapezius
przeczytalem caly artykul i jak skoncze (zaczne:D) redukcje wg. Michaila to psrobuje robic plecy dzielac je na najszersze i prostowniki na treningach.
mam pytanei tecvhniczne co do wioslowania sztanga, otoz tulow mam lekko pochylony ale przy robieniu ruchu podnoszenia, prostuje lekko tulow, nie z powodu ciezaru ale z powodu, ze wydaje mi sie, ze tak sie powinno robic, oczywiscie sciaganm kopatki itp,. ale chodzi mi o ten tulow, ona ma byc nieruchomo czy mozna robic cos ala mini martwy ciag jednoczesnie?;)
Pozdro 696969

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jak robisz rownoczesnie "martwy ciag" to nadajesz ciezarowi ped i przez to jest Ci potem latwiej uciagnac motylem. Innymi slowy: oszukujesz ;) Sprobuj zrobic bez ruszania tuowiem i zobacz czy Ci bardziej w motyl nie wejdzie. A swoja droga to prostowniki tez niezle pracuja nawet bez ruszania w tym cwiczeniu.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"czy mozna robic cos ala mini martwy ciag jednoczesnie"

Podobnie jak z umawianiem się z brzydkimi dziewczynami - można, tylko po co

Jeżeli będziesz się prostował powoli, nie powodując nadrzucania ciężaru - to nie powinno to zaszkodzić najszerszemu. Po prostu płaszczyzna, w której pracuje mięsień będzie zmienna - może to być pewną odmianą.
Natomiast z punktu widzenia najszerszego - nie jest to konieczne,

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Mięsień czworoboczny – m. trapezius to kaptur
równoległoboczny to m. rhomboidei

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
energiczny ruch tulowiem ktory nada ped ciezarowi jest wskazany
o ile przewidujesz dluga forme negatywna i pracujesz ze sporym ciezarem
w innym wypadku - strata czasu

ja to bardzo lubie robic np w podciaganiu polsztangi albo w ostatnich seriach wioslowania - w koncu samo wybicie z wyprostu nie dociagnie ciezaru do konca, pozostawiajac najistotniejsza dla miesnia faze najszerszym grzbietu (moim zdaniem wlasnie koncowa faza - szczytowe napiecie miesnia to najwazniejszy moment cwiczenia, dlatego czesto skracam ruchy w ostatnich powtorzeniach gdy zaczynam czuc palenie)

oczywiscie idealnie ulozona sylwetka to podstawa (ostatnio widzialem jak gosc robil martwy ciag - na sztandze ponad 200lbs [czyli niewiele] ale boj wykonywal z kocim grzbietem ... eh, az mnie plecy bolaly od patrzenia )

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ostatnio na zawodach jeden koci grzbiet robił przy martwym, wszyscy sie modlili by mu kręgosłup nie pęk

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak czytam to co piszecie i sie wku... bo ja zawsze robie z kocim grzbietem i plecy rzeczywiscie mi nie rosna tak jak reszta (w ogole mam na nich żadko zakwasy) ale w przynajmniej nie bede tak robil w przyszlosci. Powiedzcie mi czy jezeli mam drążek futrynowy ktorego nie mozna nazwac szerokim bede sie podciągal z obciażeniem to da mi to o wiele miejsze efekty niz podciąganie w szerokim chodzi mi o efekty na dłuższa mete bo nie mam kasy zeby kupic sobie drązek scieny za 1xx złotych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zawsze lepszy taki niż żaden

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze masz jakis pomysl czym zastapic szeroki drązek?? Albo byl jakis temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening...

Następny temat

Mozna stymulowac wzrost?.

WHEY premium