SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy jak stodoła - czyli Godzilla kontratakuje %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jaki sposób podciagacie sie z obciazeniem ?? Tzn w jaki sposob obciazenie mocujecie do swojego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
ja zawieszam haczyk na klamrze od pasa, a ciężar, na łańcuchu - na tym haczyku.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Najlepiej z plecakiem a art bardzo fajny, napewno sie przyda. Pozdro Krzychu

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Plecaki się drą ponad 30 kilo

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
krzychu666, a czy na rozwinięcie mięsni "miedzy łopatkami" byłoby dobre ściąganie drążka w wąskim chwycie albo podciąganie się na drążku również w wąskim ??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W ZYCIU!

Tu masz wyjasnienie/analize:

https://www.sfd.pl/temat296016/ 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie bardzo, raczej wiosłowanie w wąskim chwycie połączone z mocnym ściąganiem łopatek.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Zabrzmialo jakby do mnie...

A tak przy okazji stawiam na mocne rozciaganie lopatek, bo sciaganie juz moze byc w "martwej strefie wiolowania":

https://www.sfd.pl/temat281827/

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Dzieki wam !!
O to mi chodziło
co do drugiego Twojego linku to już to czytałem, ale widocznie nic mi we łbie nie zostało dzieki za odświeżenie pamięci

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
bardzo fajny i ciekawy artykuł ale zastanawia mnie jedno wielu ludzi uwaza za najlepsze cwiczenie na plecy martwy ciąg co ty sadzisz o tym i czy jest ono faktycznie az tak dobre i czy warto w nie ''inwestować''

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening...

Następny temat

Mozna stymulowac wzrost?.

WHEY premium