SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób sredniozaawansowanych

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Super:) Wielkie dzięki bardzo mi pomogłeś:) Pozdrawiam serdecznie

Shut The f*** Up And Train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
jakie ćwiczenie polecalibyście jeszcze na klatę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
mafio.kox możesz założyć na plecy plecak z książkami i robic pompki na 3 taboretach i pompki z podwyższeniem nóg;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
" 2. Uginanie przedramion z uchwytami liny zamocowanej do drążka, 3 serie "
Mam hantle, mogę robić standardowo biceps zamiast tego?


" 1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku. 3 x Max "
Mam za niskie futryny do tego niestety, myślałem, żeby zastąpić to ćwiczenie podnoszeniem wyprostowanych nóg leżąc na plecach - 3x max. Może być?


Zmieniony przez - 91marcin91 w dniu 2009-07-29 13:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20
Witam, mam pytanie waże 65 kg na 184 cm wzrostu, 17 lat, zacząłem treningi jakieś 3 tygodnie temu trenuje w domu z hantlami, we wtorek czwartek sobote. Mniej wiecej wyglada to tak
Pompki , rozpiętki z hantlami, wyciskanie hantli, brzuszki, wyciskanie hantli za głową, biceps, pompki na triceps. 3 serie. Jem koktajle białkowe, pytanie brzmi: Czy taki trening jest odpowiedni? Poradźcie prosze jak szybko przybrac na wadze, i jakie ćwiczenia będą najlepsze. z góry dziękuje i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Na biceps co by można innego zrobić, bo tych 2 ćwiczeń jakoś specjalnie nie odczuwam? Niestety hantli już nie mam tak to bym nie miał problemu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3084
Brzuch robic 2 razy w tygodniu czy 3 bo w planie jest napisane 3 razy a w podsumowaniu że 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 razy... wystarczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 586
a jesli chodzi o chłopa 22 lata (190 cm wzrostu\103 kg NAdwaga!) Taki trening cos wogole da?? Niemam zadnej opcji z silownia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3084
A czy to nie będzie zbuyt dużo?
Ja chyba spróbuję wersję z 2 dniami treningu na brzuch.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - hantle w domu

Następny temat

Kilka pytań i Plan Do Oceny!! Bardzo ważne!!

WHEY premium