SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy. 5 dni w tygodniu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

21

Waga

88

Wzrost

180

Cel treningowy

Masa +. Tkanka Tłuszczowa -

Staż treningowy na siłowni

Jak w opisie ;)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Profesjonalna siłownia

Dieta

Typowa na masę mieśniowa

Zażywane suplementy

Venom 3.0 i Białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Na początku chciałbym przywitać sie i pozdrowić wszystkich forumowiczów oraz prosić Was o pomoc przy ułożeniu planu treningowego na 5dni/tydzień.Na siłownie chodzę od miesiaca, nie były to jakieś specjalne treningi podparte planem, przez ten miesiac chodziło mi bardziej o rozruszanie sie i przygotowanie do własciwego treningu. Jeśli ta informacja miałaby w jakiś sposób pomóc to pracowałem kiedyś w szkole, miałem tam dostep do siłowni na ktorą chodziłem przez pół roku - również nie były to jakies wyszukane treningi, ruszałem sie aby nie zardzewieć Co do diety to stosuje.Dieta na mase mięśniową zaczerpnięta z internetu, lekko zmodyfikowana przeze mnie tak by zmniejszyć nieco tłuszcze zastepując je warzywami. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Dlaczego 5 dni w tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdrowe tłuszcze są tak samo istotne do budowania masy mięśniowej jak białko i węglowodany + makroskładniki to nie jedyny wyznacznik diety/musisz również patrzeć na swój jadłospis pod kątem witamin i minerałów, ale to nie ten dział.

Dopiero zaczynasz przygodę z treningiem siłowym, także bierz zestaw treningowy adekwatny do Twojego poziomu wytrenowania tzn. oparty o podstawy. Zaglądnij do podwieszonych tematów.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-02-05 10:44:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Poniedziałek- trening silowy
Wtorek- Cwiczenia na spalanie
Sroda- Odpoczynek
Czwartek - Trening silowy
Piatek - Cwiczenia na spalanie
Sobota-Trening silowy
Niedziela - odpoczynek
Tak to sobie wymyśliłem ;)
Druga sprawa. Jak ma sie połaczenie venoma i bialka?

Zmieniony przez - BolekPrus w dniu 2014-02-05 15:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba brzuch oraz klatka.

Następny temat

Ciężki orzech do zgryzienia

WHEY premium