SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan trenigu do oceny i problem z dietą...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

58

Wzrost

182

Staż treningowy

jakieś tam doświadczenie jest

Obwód pasa

68

Obwód klatki piersiowej

91

Obwód uda

40

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia; w-f w szkole (3 razy w tyg)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej

różne

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

dobra masa ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
PONIEDZIAŁEK-NOGI
Ćwiczenie Serie Powtórzenia
1.Przysiady 3 12-15
2. Prostowanie nóg 3 12-15
3.Uginanie nóg 3 12-15
4.Wspięcia na palce 5 20

WTOREK-KLATA
Ćwiczenie Serie Powtórzenia
1.Wyciskanie na prostej 3 12-15
2.Wyciskanie na skosie 3 12-15
3.Wyciskanie dół 3 12-15
4.Rozpiętki 2 12-15
5.przenoszenie sztangielki 3 12-15

ŚRODA- FREEDAY


CZWARTEK-BARKI & TRICEPS
Ćwiczenie Serie Powtórzenia
1. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 12-15
2. Wyciskanie sztangi zza głowy 3 12-15
3.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 12-15
4. Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 12-15
TRAJCEPS
1. Wyciskanie “francuskie” sztangielki 3 10-12
2. PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ 3 10-12
3. POMPKI W PODPORZE TYŁEM 3 10-12




Piątek-Plecy
Ćwiczenie Serie Powtórzenia
1.”MARTWY CIĄG” 3 15-18
2.Wiosłowanie sztangielki 3 12-15
3.Wiosłowanie sztangą 3 12-15
4. SZRUGSY 3 20

Sobota-Biceps & Przedramię
Ćwiczenie Serie Powtórzenia
1. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ 3 12-15
2. UCHWYT „MŁOTKOWY” 3 12-15
3. W PODPORZE O KOLANO 3 12-15

1. UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM 3 20
2.UGINANIE NADGARSTKÓW Nachwytem 3 20

Niedziela-FreeDay


Wyżej jest moj plan treningu :) prosze o wyrazenie swoich opini na temat tego planu i jakie poprawki wprowadzic:D

DIETA_----------------------------------------------------------
Tu mam największy problem mam wyliczone ile wszystkiego potrzebuje
umieszczam zdjecie czego ile potrzebuje wedlug strony http://www.1percentedge.com/ifcalc/ no i mam to.
Co dalej ? jakie posiłki jeść zeby o wszystko zbilansowac dodaje ze jestem ekto i chodze do szkoly wiec mam pewne utrudnienie jakie posiłki jeść zeby bylo duzo bialka weglowodanow i tluszczy(tluszcze najmniejszy problem)?? Moje dane waze 58 kg 182cm 17 lat . Dodaje ze mam siłke w domu i nie mam zadnych wyciagow i takich profesjonalnych sprzętów. Prosze o pomoc i z góry dziękuje


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
do nóg dodaj jeszcze wykroki , syzyfki , na barki zmien wyciskanie zza karku na sprzed głowy , plecy - podciaganie na drążku

10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
10. [ART] CO JEŚĆ GDY JESTEŚMY W SZKOLE/PRACY? strona 1 i 20 by s.m.p.a. https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-01-30 14:38:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
wlasnie drązka jeszcze nie mam a co to są syzyfki i dlaczego wyciskanie sprzed głowy? a czy pozatym plan jest wporządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
to drazek musisz zakupic podstawa przy treningach pleców, syzyfki masz na załączonym obrazku , wyciskanie sprzed a nie za głoby bo za głowy to jest nie naturalny ruch i bardzo kontuzjogenne cwiczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
Dzieki wielkie mam nadzieje ze reszta planu jest ok a co do diety przeczytalem wszystko co mi wysłałeś i w sumie to wszystko wiedzialem chodz mi o to z kad wziasc tak duza ilosc ww i białek narazie nie mam kasy na odzywki moze wkrótce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
aa i jeszcze czy bialko z nabialu jest dobre bo juz sam nie wiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
wazysz 58 kg , zacznij od tego bialko 2,2g wegle 5g tłuszcze 1g jak waga bedzie stała podbijesz wegle i tłuszcze wszystko spokojnie dostarycz z jedzenia a nabiał - twróg dobre zródło białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
Dzięki za pomoc mam nadzieje ze to co dotychczas wiem mi wystaczy teraz tylko jesc i cwiczyc:) czy moglbym jeszcze o czymś waznym zapomniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Ty chcesz robić IF czy tylko makra wziełeś z ichniejszego kalkulatora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
wnioskuje ze tylko makra bo na if ciezko mase sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Oby tylko kalkulator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tluszczu & cwiczenia ogolno rozwojowe

Następny temat

Zwiększanie masy miesniowej przy jednoczesnym gubieniu tłuszczu?

WHEY premium