SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny + 3 pytanka + ankieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

61kg

Wzrost

180cm

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy " ćwiczenia na odwal" bez diety itp.

Uprawiane inne sporty

Na WF tylko

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Ławka + wolne stojaki, drążek, poręcze

Dieta

ułoże jak bedę miał trening

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

gdzieś z 40kg wycisne, przysiad moze więcej biceps z 15kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A
Nogi:
-Przysiady 12/12/12
-Wspięcia na palcach 12/12
Plecy:
-Podciąganie się na drążku 12/12
-Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 12/12
Klatka:
-Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 12/12/12
Barki:
-Wyciskanie Sztangi zza karku 12/12/12
Triceps:
-Wyciskanie sztangielki obu rącz za głowy 12/12
Biceps:
- młoteczki 12/12

B
Nogi:
-wykroki 12/12
-żuraw 12/12
Plecy:
-Martwy Ciąg 12/12/12
Klatka:
-Wyciskanie Sztangi ławka skos 12/12/12
Barki:
-Wznosy ramion w bok z sztangielkami 12/12/12
Triceps:
-Francuskie wyciskanie jednorącz za głowy 12/12
Biceps:
-Uginanie ramion z sztangą stojąc 12/12

Brzuch:( Pon i Pt, 2x w tygodniu )
- allachy 12/12/12
- russian twist 12/12/12

1. Brzuch się rzeźbi czy robi masę? Słyszałem ,że się rzeźbi wiem ,że jak kto chce ale nie chce mieć wywalonego brzucha i czy mogę rzeźbić ( zwiększyć ilość powtórzeń ) gdy jestem chudy?
2. Martwy ciąg jest ćwiczeniem kontuzjogennym a ja jestem początkujący i dostałem radę od kumpla abym zmienił to na inne ćwiczenie, jakie dać?
3. Ogólnie plan jest dobry? i czy brzuch 2 razy w tygodniu to dobre rozwiązanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1857
Nic więcej już zmieniać i dodawać nie musisz, to co dodałeś tutaj pół godziny temu Ci starczy, tylko iść na siłownie i ćwiczyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1857
To trening dla Ciebie.

https://www.sfd.pl/**SKRÓCONY_PLAN_FBW_DLA_KAŻDEGO_ŚWIEŻAKA!!!!_TYLKO_TU!**-t896268.html

MC i tak kiedyś będziesz musiał zacząć ćwiczyć, pilnuj techniki.

Przede wszystkim:
-dieta
-systematycznie zwiększaj obciążenie
-pilnuj techniki
-dobra regeneracja

Poczytaj sobie o odżywianiu, o treningu siłowym i w ogóle zainteresuj się tematem.

Żeby mieć kaloryfer, to trzeba zrobić pierw mięśnie ;) Później się będziesz zastanawiał jak je odkryć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Staż treningowy na siłowni: 6 miesięcy " ćwiczenia na odwal" bez diety itp. "

szkoda trochę czasu nie sądzisz .

DIETA- to sposób żywienia , a nie jakaś rama której masz się trzymać może na starcie , zaczniesz lub będziesz starał się jeść więcej i zdrowo , a przede wszystkim unikać śmieciowego jedzenia , ewentualnie 1 w tygodniu sobie pofolgować .

Plan który podajesz jest marny , skorzystaj z linku od prisku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale tu nie ma brzucha, łydek czy bicepsów,tricepsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
bo na ten moment ci to nie jest widocznie potrzebne , chcesz dalej własnymi koncepcjami operować - proszę bardzo .

do do brzucha i łydek robisz na koniec treningu na przemian , ewentualnie małe partie możesz w taki sam sposób zrobić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mam robić ten plan przez 2 miesiące nie dodając nic a później jakiś split z wszystkimi partiami ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"to mam robić ten plan przez 2 miesiące nie dodając nic a później jakiś split z wszystkimi partiami ciała? "

wiesz co zacznij czytać , bo to sensu nie ma .

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mam czytać? Po prostu nie rozumiem dlaczego gotowe plany nie posiadają ćwiczeń na brzuch czy łydki, może ma ich nie być, dlaczego? albo samemu trzeba sobie dołożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1857
Na Twoim poziomie wytrenowania ćwiczenia złożone, z których się składa ten trening roztrenują Ci każdą część Twojego ciała.
Po treningu raz robisz coś na brzuch, a raz na łydki. Na przemian. Przeczytaj sobie tamten temat, ten ponownie. Już masz wszystko gotowe, wystarczy ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Podciąganie na drążku najsilniejszym chwytem
2. Wyciskanie sztangi stojąc
3. Pompki klasyczne z dłońmi trzymanymi na hantlach bądź podestach
4. Przysiady ze sztangą na barkach
5. RDL
6. Wiosłowanie ze sztangą w pochyleniu tułowia

Brzuch naprzemiennie po dniu treningowym z łydkami:

Brzuch: Russian Twist
Łydki: Wspięcia na palcach

i teraz jest gitara?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
gra i stroi masz błogosławieństwo :) idź i trenuj!!!:)

Be the best version of You!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening BFW do oceny i pomocy!

Następny temat

redukcja czy masa?

WHEY premium