SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan dla 14 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3001
witam!! Mam 14 lat, juz od roku cwicze brzuch, a od pol roku troche z hantelka....ogolnie brzuch mam jak na taki wiek dobrze rozwiniety, nogi rowniez, bo biegam, ale bardzo zle wygalda moja gorna czesc ciala, wogole nie mam jej rozbudowanej (chodzi tu o barki, ramiona, klata).
Niestety nie mialem jak ich rozwinac, bo silownie mam bardzo daleko, a do dyspozycji mialem tylko hantelke;/
Jednak postanowilem sobie kupic sztange z gryfem prostym i lamanym +obciazenia, laweczke do tego i druga hantelke do kompletu..
I teraz mam do was pytanie jaki moge sobie plan zrobic tak na okolo pol roku, zeby mi troche podrosly te miesnie:P
Z gory dzieki za dobre rady:)
Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
pol roku to malo, po za tym młody jeszcze jesteś na zabawę ze sztangą... na ten wiek polecam rożne warianty pompek, moze jak masz poręcze to jeszcze Szwedzkie , a barki.. hmm stan na rękach przy ścianie i też rób pompki, na początku z czyjąś pomocą a potem będzie szło....javascript: test('');
javascript: test(''); i drążek koniecznie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Suchy - dlaczego ma nie ćwiczyć ? Jeśli bedzie robił to z głową, to jak najbardziej może ćwiczyć

Do autora - najpierw poczytaj sporo, postaraj się ułożyć trening samemu, później wrzuc go tutaj i my już go poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
w wieku 14 lat trzeba rosnąć, po za tym jeszcze nie widziałem żeby jakiś 14-16 latek ćwiczył z głowa ..he sami napaleńcy.. No ale LukaszF ma racje, jeżli z głową...........Ale i tak radze same podstawowe ćwiczenia jak na początek....

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3001
Narazie myslalem o zwyklym podnoszeniu szatngi i hantelek, do tego pompki i oczywiscie brzuszki(wliczajac bieg), tylko niewiem jak o tej szatngi i hantelek sie zabarc...jakby ktos mial jakis dobry plan to bylbym wdzieczny

A co do tego ze jestem za mlody to wiadomo, ze nie bede jeszcze jakos specjalie ciezko cwiczyl, itp:P Chcailbym tylko jakos zaczac;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
po pierwsze to od tego zacznijmy co ta wypowiedz robi w temacie "dla zaawansowanych" ????

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
"Mam 14 lat, juz od roku cwicze brzuch, a od pol roku troche z hantelka"

Po co wogole robic dzial dla zaawansowanych, skoro byle kto tu pisze %)

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
"w wieku 14 lat trzeba rosnąć"
Zanim zacząłem chodzić na siłkę byłem strasznie niski, i dzięki niej dużo urosłem (zamiana trybu żywienia z nutelli i boczku na ryze patski owsiane, kasze, piersi kurczaka ryby itp, zmiana aktywności do tego ćwiczenia angażujace wiele grup mięśniowych intensywnie pobudzają wydzielanie HGH), pomimo tego ze wysoki nie jestem (175), ale zanim zacząłem miałem 162 bodajże ;], a długo nie ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 598
chodzi o ćwiczenie obciążające kręgosłup, hamują wzrost.....!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan terningu do poprawki.

Następny temat

MASS - junek1906

WHEY premium