SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan żywieniowy do diety IF( Jeść/NieJeść)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Siemka. Witam was wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i bardzo mi zależy na spaleniu tłuszczu (szczególnie "boczki", wszystko widać na zdjęciach)oraz nabraniu czystej masy mięśniowej. Otóż przeczytałem bardzo dużo na temat diety IF (Jeść/NieJeść) i chciałbym podjąć się tego wyzwania , ale mam mały problem ponieważ nie wiem czy ułożony plan żywieniowy może być i prosiłbym o poprawki ponieważ takowe są ;d
Zapotrzebowanie kaloryczne jakie wyliczyłem to : 2708kcal
WW-339 gr
Białko- 204 gr
Tłuszcze 61 gr
Dodam że mam 17 lat, mój wzrost wynosi 183 cm,a waga 78 kg,
Aby przystosować się do tej diety to dla mnie żaden problem.
Przykładowy plan dnia jaki był wykonywał dostosowując się do niej:

Wstaję o godzinie 7.00 następnie udaje się do szkoły(przeważnie kończę o 15.00), gdy wrócę ze szkoły idę na trening na siłownie(poniedziałek,środa,piątek).Gdy z niej wrócę jem do godziny 22.00. Za wszelką pomoc dziękuje

Plan na 1 dzień:
17.30 - Szybki koktajl proteinowo-węglowodanowy
węglowodany białko tłuszcze energia
94 g 51 g 29 g 835 kcal

18.30Pierś z kurczaka w łagodnym sosie pomidorowo-koperkowym
węglowodany białko tłuszcze energia
34 g 24 g 17 g 400 kcal

19.30Wątróbka z jabłkiem, cebulą i ryżem.
węglowodany białko tłuszcze energia
55 g 44 g 23 g 610 kcal

20.30Pierś z kurczaka w sosie z orzechów włoskich z buraczkamii
węglowodany białko tłuszcze energia
60 g 39 g 23 g 600 kcal

21.30Pieczywo razowe z wędzonym łososiem
węglowodany białko tłuszcze energia
42 g 20 g 8 g 320 kcal





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
mufasa ładna odpowiedz wszystko rozumiem nie bd sie nadawał na IF bo najlepsze rezultaty sa na czczo a ja chodze do szkoly i nei moge cwiczyc od rana , Mowisz ze najwazniejsza sa kcal oco chodzi mam obliczone 2534 kcal aby schudnać i do tego bd sie stosował ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
IF w wieku 17 lat to nie jest najlepszy pomysł, zwłaszcza że nie wyglądasz na wytrenowanego zawodnika...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
Poza tym jesz co godzine od 17:30? Przedtem nic nie jesz? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Czytając dużo o IF tak wywnioskowałem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
Nie mam pojęcia co to IF, ale ja bym stawiał na regularne posiłki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Możesz odpisać na pw? bo coś się zapytałem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
TiruRiru
Nie mam pojęcia co to IF, ale ja bym stawiał na regularne posiłki :)


w jaki sposób możesz to logicznie uzasadnić?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
Moim zdaniem rzecz jasna już samo jedzenie w ten sposób tj: dopiero od 17:30 i co godzinie jest dość nielogiczne. Może to jakaś dieta cud- nie mam pojęcia. Ja bym nie kombinował w ten sposób z uwagi na wiek i staż- bo i po co? Uważam, że tradycyjna metoda regularnych, zbilansowanych posiłków wyjdzie mu w 100% lepiej, aniżeli dieta IF. To tylko moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w wieku 17 lat oczywiscie stosowanie tradycyjnego modelu zywienia jest zasadne, natomiast nie powinies uogólniać, ze IF jest nielogiczne, tudzież jest dietą cud. Dla zdrowych, dorosłych osób nie ma ku temu przeciwwskazań

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
IF to dobra rzecz próbuj moze akurat dasz rade ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Dać to dam rade na 100% bo jak coś postanowię to to wykonam ;d tylko muszę zrobić jakąś dietę i dlatego napisałem ten temat czy taki przykładowy jeden dzień IF może wyglądać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do zmiany przez doswiadczonych

Następny temat

BCAA, GLUTAMINA na ostrej redukcji

WHEY premium