SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan żywieniowy do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 383
Witam,
Mam 29 lat, obecnie ważę 81kg i mam 173 cm wzrostu.
Chciałbym nabrać suchej masy mięśniowej, wyrzeźbić się trochę :).
Staram się trenować siłowo 3 razy w tygodniu ( klatka / biceps / barki ) + raz w tygodniu chodzę na HIIT.
Oprócz tego biegam i jezdzę na rowerze.
Na siłownie chodzę od listopada zeszłego roku.

Jest to przykładowe menu, substytutem dla kurczka jest u mnie wołowina i ryba (głównie swieży łosoś, rzadziej dorsz czy tilapia).
Stosuje na przemian kasze jaglaną, gryczaną, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty.
Jem dużo warzyw (brokuł, bakłażan, marchew, papryka, seler naciowy).
Z owoców jadam głównie banany, awokado, kiwi i mango.
Smażę na oliwie z oliwek, a do jedzenia używam oleju lnianego.
Z supli to przez ostatnie 3miesiące spożywałem UNS Classic Whey i UNS BCAA G-Powder.
Pije zieloną herbatę kilka razy dziennie oprócz z rana, ponieważ wtedy muszę wypić zwykłą herbatę z miodem i cytryną :P
Ogólnie trochę tego miodu zjadam ( do zwykłej herbaty, serka wiejskiego, twarogu i koktajli). Miód jest z pasieki mojego dziadka więc wiem że to nie sam cukier ;)

Prosił bym o cenne porady i opinie na temat mojej diety.




Zmieniony przez - Olo_85 w dniu 2015-04-14 15:58:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 383
Uzupełniam wpis o nowe dane:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 29
Waga : 83
Wzrost : 173
Obwód klatki : 101
Obwód ramienia : 40.5
Obwód talii : 89
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x FBW, 1x HITT, 2x bieganie (5-10km)
Odżywianie : staram się zdrowo ;)
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w normie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie Flexitdrink, wczesniej odżywka białkowa +bcaa
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : wolaałbym nie :)
Stosowane wcześniej diety : w zasadzie nie byłem nigdy na jakiejś restrykcujnej diecie, ale zawsze zwracam uwagę na to co jem :)

Poprawiłem też trochę dietę.
Proszę o jej ocenę :)
Dziękuje.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Jak na redukcję to zakładam spożywasz za dużo cukru (zwłaszcza biorąc pod wzgląd twoją uwagę, że spożywasz sporo miodu, którego nie wpisałeś- to dalej jest sam cukier bez względu czy naturalny czy nie). Choćby już przy ostatnim zrzucie w 1 posiłku masz praktycznie 80g cukrów prostych.
W niektórych posiłkach brakuje białka i według mnie za mało kalorii może być.
edit. no i ogólnie białka jest za małooo

Zmieniony przez - Kikut w dniu 2015-05-21 11:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 383
Miód jestem wstanie ograniczyć do jednej łyżeczki (30 g, do śniadania, reszty cukru to nie wiem jak wyeliminować. Wydawało mi się, że nie mam go aż tak dużo w diecie
Co do białka to zwiększe trochę porcje mięsa i twarogu


Zmieniony przez - Olo_85 w dniu 2015-05-21 13:35:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy na redukcji z kcal.

Następny temat

Dietka do oceny na szybko...

WHEY premium