SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy strzal

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Temat na rozruszanie dzialu. Banalny ale czemu nie na lato... Czy komus sie udal pierwszy strzal? Tzw. zloty as. Pierwsze trafienie i po walce? Czy ktos z Was kiedys to przezyl? Nie wazne czy z banki, czy z lokcia, czy z lapy, czy z nogi? Jestem ciekaw ilu sie to udalo... i jak? Zapraszam wszystkich do dyskusji... Z Grappling, stojka & others. No chlopaki. Jak to bylo?

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-08-01 06:26:03

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1289
Następstwem ciosu było uderzenie o krawężnik. można kogoś wysłać do świętego piotra jednym strzałem, a potem kisić się w pierdlu dobrych kilka lat
Samemu również udało mi się zaliczyć K.O.
Zaatakowano nas na stacji benzynowej bez ostrzeżenia.
Było 3v3. Niestety wyłapałem takiego prostego od jakiegoś boksera
że brat zbierał mnie z ziemi a ja nie bardzo kojarzyłem co się dzieje.
Kolejna akcja jak gość chciał walnąć mnie weselnym cepem,
Unik rotacyjny lewy sierp z mojej strony gość leży,
krew bucha z łuku briwiowego patrzę się na swoją rękę
jakaś zdeformowana , patrzę się na gościa a on wstaje z mordem w oczach co zrobiłem? taktyczny odwrót, szpital gips i 2 tygodnie wakacji z głowy tak właśnie opłacało się prowadzić bójkę , której mogłem uniknąć. No ale cóż ,chciałem być kozakiem to miałem.

Przypomniała mi się jeszcze ostatnia przygoda- stoję przed klubem lekko na***any już , patrzę idzie zapłakana dziewczyna, więc zagadałem , okazało się że oczywiście coś tam z chłopem pogadaliśmy i tyle.
Wracam do domu patrzę a tu ten chłop z nią , ona płacze.
Ja już byłem bardzo wstawiony i lekko zidiociały więc do gościa coś tam powiedziałem.
Wyciął mi z baśki , ale ustałem mówię mu ok solo w takim razie no i poszło. Lejemy się chwilę potknąłem się dostałem kolano pod oko i walka dobiegła końca. Ja się pozbierałem on pobiegł za dziewczyną, która wykorzystała okazję i uciekła.
Pragnę nadmienić, że było ślisko i to dlatego się wywróciłem potem chodziłem z pięknym limem pod okiem

Zmieniony przez - WASKOT w dniu 2011-07-12 14:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168
Hehehe, spoko temat. Mi knock-out po pierwszym uderzeniu nigdy akurat nie wyszedł ale knock-down to i owszem Chyba trzeba trafić na nieprzygotowanego przeciwnika a to się nieczęsto zdarza jeżeli samemu się walki nie inicjuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja już widziałem kilka "walk" gdzie jedno uderzenie skończyło zabawę, głównie były to uderzenia głową. Oczywiście nie były to walki uczciwe, były to uderzenia z zaskoczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 652
Witam
Kiedyś zaliczyłem taki strzał podczas walki na zajęciach. Byłem początkującym jeszcze i dostałem w kumite partnerkę z wyższym stopniem. Jakoś sobie dawałem radę do czasu :) a potem wyłapałem strzał na KLEJNOTY i było po zabawie. Na kilka minut przerwa w treningu gwarantowana, i ten pot na czole po strzale :)skakanie na piętach za dużo też nie pomogło :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Tak, o ochraniaczach to nie słyszałeś pewnie

A co do strzału - to kiedyś raz uderzyłem sierpowym i było po walce.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 652
Knife to był "przypadkowy" strzał. Wojna płci. No i jakieś ofiary muszą być na tej wojnie (chociaż w niej nie brałem i nie biorę udziału). A gdzie się rąbie tam wióry lecą ;)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Knife przy twoim doświadczeniu powinieneś wszystkich nokautować pierwszym uderzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168


Knife nie wspomniał jaki to był sierpowy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1751
Ja kiedyś wyprzedziłem atak lewym prostym z doskoku , po którym gość zacął uciekać chwiejnym krokiem ( ale okazało się że nie jest sam ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 razy w życiu adało mi się załatwić gościa jednym uderzeniem... I było to w uczciwej walce, tzw. solówce. Gość przeważnie dostawał sierpa na szczęnę, nie byli to coprawda jacyś więksi wymatacze ale satysfakcja i tak była... Nistaty z drugim razem poszła mi kość śródręcza, całe sczeście że gość padł bo ja już nie był bym w stanie kontynuowac walki. Oczywiście to było bardzo dawno, teraz już jestem grzecznym chłopakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Zdarzyło mi się zrzucić gościa ze schodów pierwszym strzałem, ale K.. nie było...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest potrzebne na lekcje kickboxingu

Następny temat

Sklepy

WHEY premium