SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy strzal

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ja kiedyś doświadczyłem takiego one punch ko... Szkoda tylko że to nie ja byłem tym uderzającym Raz za to mi się udało przygasić faceta frontem na samym początku ale całkiem go nie uśpiła tylko trochę oszołomiony się zdawał;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 378
Dobry temat
W sumie zdarzyło mi się parę razy szybkie KO, ale takich the best to były 2.
Pierwszy to jak żur poszarpywał moją Mamę pod sklepem o kase, a ja przypadkowo znalazłem się na miejscu, bo melanżowałem z kolegami i poszedłem do sklepu po prowiant żulek dostał takiego strzała na gębę, że padł i przywalił łbem o beton i zaczął się telepać jak przy padaczce Myślałem, że stało się coś naprawdę poważnego Jego koledzy go zreanimowali (chyba smrodem alko z gęby) i ewakuowali się
Drugi taki przykład to na bramce na imprezie dla metalowców. Była interwencja i jeden nawalony chciał koniecznie wszystko widzieć, na prośbę o usunięcie się, bo przeszkadza powiedział: "Nie będziesz mi łysy chvju rozkazywał!", no to dostał strzała i lampa mu zgasła

Zmieniony przez - GameDogFan w dniu 2011-06-20 14:50:53

Przez lata American Pit Bull Terrier walczył dla swojego Pana, teraz to my musimy walczyć o nasze Pit Bulle...

Nie bądź idiotą! Sądź człowieka, nie rasę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
KO raz. Koleś ukradł kilka rzeczy z mojej siłowni. Gadałem z nim by mi wszystko oddał(już u niego przed drzwiami). Oczywiście zgrywał cwaniaka, że nic nie wie. Dostał pod mostek poleżał trochę przed swoimi drzwiami a następnego dnia zadzwonił i przeprosił za wszystko + oddał fanty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Niedawno miałem taką nieprzyjemność wpaść na dresa typu moresa. Gdzieś tak wieczorem wracałem z siłowni, za bardzo nie byłem w nastroju (cały dzień taki 'naburmuszony').
Przechodzę połowę drogi, już niedaleko do domu, i doczepia się do mnie jeden taki. Na początku myślałem że był na***any, chciałem go wyminąć, ale skubaniec podszedł do mnie i od razu za koszulkę złapał. Uciekać nie miałem jak, zastosowałem nietypową dla mnie taktykę - baśka . Gość padł po pierwszym ciosie. Chciałem go jeszcze 'w parterze' dobić, ale popatrzyłem że go krew zalała to poszedłem dalej. Nietypowe, ale skuteczne.

Jednak dobrze było przeglądnąć tematy Combat / Samoobrona kilka tygodni temu. Uderzyłem prosto w nos a nie w czoło, tak jak do tej pory myślałem że się uderza w takich sytuacjach.

Zmieniony przez - AnonimBS w dniu 2011-06-30 21:19:57

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja jeśli komuś gasiłem światło w walce ulicznej, to w 99% przypadków był to podbródkowy (mój ulubiony i najczęściej używany cios w takich wypadkach).

A sam kiedyś dostałem w szczękę, z boku (nie z sierpowego tylko typek stał z boku) i z rozpędu. Szczęka mi wypadła z zawiasów i do dziś mam minimalnie przesuniętą w jedną stronę + 2 ukruszone zęby + utrata przytomności + wstrząs mózgu...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Alf ładnie się bawisz

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Low-Kickiem znokautowałeś gościa?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na walce w Kyokushin i to z kolesiem co 5lat dłużej trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Raz uniosłem kolesia prawie nad głowe i rzuciłem o beton i po walce oczywiście na ulicy .
Był lżejszy 35kg ale chciał się bić :D


To co on 20 kg ważył?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest potrzebne na lekcje kickboxingu

Następny temat

Sklepy

forma lato