SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl w wieku 40lat ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok mam pytanie odnośnie dawki. Na pierwszy cykl 12tyg wybrałem stack e7d
teścia cypio 250mg
Deca 250mg
Boldenone 250mg
Zamierzam bić to jak wspomniałem co 7dni w jednym strzale.
Jak koledzy myślą na raz czy lepiej podzielić na 2 strzały w tygodniu? Dodatkowo i profilaktycznie leci 25mg ed Proviron i Aromasin 1mg e3d
Sermoreline 100mcg co wieczór w brzuch ( cały cykl 12tyg)
PCT
hcg - e3d 5000 3 strzały (1 strzał tydzień po cyklu)
W ostatnie 2 tyg cyklu finasteryd wchodzi 5mg ed (28dni)
Clomid z tamox standardowo jak wszyscy.
Regeneracyjnie bite co wieczór CJC 1295 i GHRP-6 razem 150mcg podczas całego pct + 22 tygodnie. Będzie ok? Co mogę poprawć lub zmniejszyć albo zwiększyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
jonash78
Ta ankieta to od czapy wypełniłem, przepraszam za lenistwo. To co tam podałem to nie wyciskanie a normalne ciężary którymi ćwiczę na seriach. Przy następnym treningu sprawdzę ile naprawdę jestem wstanie max wycisnąć. Dzięki za konkretne porady. Teraz ułożę cykl i dopnę plan i dam znaka jak idzie i jakie mam osiągi.
Co co michy suplementów itd. Teraz nie chce mi się rozpisywać o tym ale szczerze wpierdzielam ogromne ilości doskonale dobranych wysokiej jakości składników i suple także. Nie oszczędzam na tym.. tylko renomowany stuff. Jeszcze raz dzięki za porady.


Suple to mozesz sobie podarowac, jedynie jakas odzywka bialkowa zeby uzupelnic braki a tak to samo jedzenie:kasze,makarony,ryze,mieso,jaja,warzywa i zap*****lac na treningu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
to wszystko na pierszy cykl?
wrzuc ankiete-obowiazkowa


Zmieniony przez - hcp w dniu 19/08/2017 19:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Daj jeszcze ankiete

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.WIEK: 40
2. WAGA: 75
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żaden
8. TRENING: 4 dni w tyg 2 godziny na sesje FBT
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 50
-martwy ciąg: 30
-przysiad: 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
wystarczyloby samo cypio rozbite na 2 strzaly -16 tyg,zreszta zaraz Ci wszystko wyjasnia,wraz z ankieta ludzie z duzo wieksza wiedza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
hcp
wystarczyloby samo cypio rozbite na 2 strzaly -16 tyg,zreszta zaraz Ci wszystko wyjasnia,wraz z ankieta ludzie z duzo wieksza wiedza:)
najpierw to autor by wypelnil ta ankiete,nie wiadomo czy diete ma,wym tez nieznane zeby pogladowo mw wiedziec jak sylwetka wyglada...a opis ze 2h treningu to tez slabo wyglada,tak jakby trening sie robilo na czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wsumie tak ale deka powinna pomóc zrobić więcej masy, pomoże uchronić stawy a boldenon zachować rzeźbę i definicje. Peptydy które wybrałem mają stymulować produkcje własnego hormonu wzrostu do lepszej regeneracji. Finasteryd ma pomóc mi powstrzymać uboki jak wypadanie włosów i ew problemy z prostatą. Moim celem jest zrobienie wmiarę dobrego jakościowo i suchego mięśnia i dojście do wagi 85kg. Później kreatyna i bcaa oraz dalsze wspomaganie peptydami aby zminimalizować spadki i się zregenerować nieco po 12tygodniowej vixie. Dodam ze jak zaczynałem ćwiczyć to ważyłem 62kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zadna deka,zaden boldenon..sam test Ci wystarczy na pierwszy cykl..na tym tez zrobisz forme,zreszta w wiekszosci zalezy od odzywiania a srodki to dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13273
jw, szkoda ładować tyle w siebie na pierwszy raz nie wiesz jak sie bedziesz czuł po takich dawkach, nie zapominaj że lysienie to chyba najmniejszy minus dopingu :D przybij 400mg/week pociagni z 18-20 tygodni z samym hcg i bedzie git malinka, podejrzewam ze rezultaty na tym co podałeś a na samym tescie mogą byc nieznacznie gorsze. Reszte zostaw na 2-3 cykl
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Towar po terminie

Następny temat

masa po wakacjach

WHEY premium