SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, staż 3 lata

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, potrzebuje fachowej opini. Otoz, cwicze 3 lata, (wzrost waga itd w profilu)i chcialbym jakis lekki cykl ale malo sie znam. Chodzi mi glownie o cos co NIE jest testosteronem ani pochodnymi. Nie chce zadnych hormonow ani podobnego badziewia. Mysle o Nandrolonie (dece). Z tego co czytalem powoduje beztłuszczowy przyrost siły i masy. Mam juz gainera i bialeczko aby brac razem z Decą. Co o tym myslicie? a druga wazna kwestia, "CO POTEM" ?

1.Co na odblok ?
2.Ile ma trwać 'kuracja'?
3.Czy po cyklu dalej bede mogl liczyc na przyrosty masy i sily jesli nie bede robil nastepnej kuracji ?
4.Co podczas cyklu dzieje sie z moim siusiorkiem;D ? jak libido PODCZAS i PO kuracji ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 75

Wzrost: 176

Obwód klatki: NIE WIEM

Obwód ramienia: 39

Obwód talii: NIE WIEM

Obwód uda: NIE WIEM

Obwód łydki: NIE WIEM

Staż na siłowni: 3 LATA

Ilość spożywanego białka: 2/2.5

Ilość spożywanych węglowodanów: ROZNIE ALE W NORMIE

Ilość spożywanych tłuszczów: ROZNIE

Opis przebytych cykli sterydowych: NIE MAM

Trening: 3-4 RAZY W TYGODNIU, RACZEJ NA SILE

Cel cyklu: SILA I BEZTLUSZCZOWA MASA. NIE CHCE BRAC TESTOSTERONOW

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: NIE MIALEM ZADNEGO

Poziom BF%: NIE WIEM

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): BRAK TENDENCJI DO TYCIA (SZYKA PRZEMIANA MATERII)

Stan zdrowia: BARDZO DOBRY

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: NIE

PPM podstawowa przemiana materii: NIE WIEM CO MAM TU WPISAC

Wyciskanie leżąc (MAX): 123

Martwy ciąg (MAX): NIE WIEM

Przysiad (MAX): NIE WIEM

TRANCE FOR LIFE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
kiepska ta ankieta, zaraz ktos przyjdzie i cie z***ie
Nie pisz nie wiem tylko pomierz. A jak nie wiesz co to PPM to zapomnij o koksie na chwile i wroc do dzialu odzywianie, uzupelnij braki bo przydadza sie przy soku.
Do tego nie chcesz brac tescia, a na tym forum uwaza sie ze tesc to podstawa do cyklu, ale to indywidualna sprawa. W takim razie zostaje ci meta i inne syfy, chyba ze chcesz samo nandro leciec albo od razu jakies mocne srodki. Jakis konkretny powod na NIE dla testosteronu?
Pozdro.

Zmieniony przez - pitekw12 w dniu 2010-03-03 15:00:32

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27004
Ja bym zaczął od diety.

Co z tego, że masz białko i gainera, skoro nie wiesz jakie masz zapotrzebowanie kcal. Zajmij sie jedzeniem, ew. kreatyna.

Pain is temporary,pride is forever.
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po pierwsze to się dowiedz reszty wymiarów
po drugie co rozumiesz pod pojęciem norma węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Norma węgli czyli jem dosc duzo. Glownie ziemniaki , ryż, chleb i gainer treca.. Pozatym chodzi mi glownie o sile i beztluszczowa mase miesniowa a nie zalewac sie weglowodanami

TRANCE FOR LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no to akurat przy robieniu suchej masy dużo węgli to nie jest norma
to z czego chcesz czerpać kalorie do robienia siły??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
21 lat... poczytaj o wszystkim innym a sterydy sobie daruj. Za młody jesteś.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
1.Co na odblok ? - to zalezy od uzytych srodkow

2.Ile ma trwać 'kuracja'? - to zalezy od uzytych srodkow

3.Czy po cyklu dalej bede mogl liczyc na przyrosty masy i sily jesli nie bede robil nastepnej kuracji ? - raczej ze cos poleci , aile to zalezy od michy i innych czynnikow,jak np. prawidlowo przeprowadzony odblok itp.

4.Co podczas cyklu dzieje sie z moim siusiorkiem;D ? jak libido PODCZAS i PO kuracji ? - z sisiorkiem nie, ale moze dojsc do atrofii jader np. Libido zalezy, po tesciu jest UP. Po cyklu juz nie tak wesolo.

Zmieniony przez - pitekw12 w dniu 2010-03-03 15:28:18

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Apropo wypowiedzi arasa84, do budowania sily nie sa potzrebne kalorie tyko energia wytwarzana DZIEKI KALORIOM. nadmiar kalorii to masa tluszczowa, spozywam tyle ile musze. wiec nie chce mi sie tu sluchac o weglach. Chce tylko opinii co do deki, jak to brac, ile czasu itd. A testosteronow nie chce, bo to gowno. woda zamiast miesni i duza masa (niekoniecznie miesniowa) a dodatkowo ingerencja w swoje hormony. Takze darujcie sobie gadki mi o testosteronach.

TRANCE FOR LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
taa
a decą nie ingerujesz w swoje hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
jestes wariat i tyle, samo nandro brac. Gdzies byl na forum artykol z krotkim cyklem na nadro, ale bez tescia i tak bym sie nie zdecydowal
I kto ci powiedzial ze testosteron to sama woda, czytales o SAA cos, czy jestes typem czlowieka ktoremu cos sie ubzduralo i nie da sie przkonac bo NIE I TYLE!
Po za tym deka moze ci do***ac bardziej niz tesc czlowieku. Zwlaszcza sama



Zmieniony przez - pitekw12 w dniu 2010-03-03 15:52:23

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po jakim czasie nastepny cykl???

Następny temat

JAKIE PH Cykle i Opinie

WHEY premium