SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, 32l, 77kg, 182cm - co wziąć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21143

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

77

Wzrost

181

Obwód ramienia

nie wiem, wielki nie jestem, chyba ok 40... foty mówią więcej

Obwód klatki

nie wiem, wielki nie jestem... foty mówią więcej

Obwód uda

nie wiem, wielki nie jestem... foty mówią więcej

Obwód talii

nie wiem, wielki nie jestem... foty mówią więcej

Staż na siłowni

ok 3l sumiennie, wcześniej kilka lat bez pomyślunku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok 160g białka, 50g fatu, reszta węgli żeby dobić do celu kalorycznego

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

Aktualnie push-pull, 4x tydz., trening dobrze ogarnięty

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

lekko chudawy mezo hehe

Stan zdrowia

wszystko gra

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

lekkia do łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

czy to ważne...

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Ehh.. klatka ponad 100, nie jestem pewien ile, MC ok 160, przysiad ok 130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
co do walkow, to juz zalezy od zrodla, bo on sam moze nie wiedziec ze bedzie lipa,


jedyny pewniak to apteczny srodek samemuwyciagany z apteki, reszta to loteria

takze cos sprawdzonego wez


co do barkow to igla0,5x25 i jazda i nic nie boli

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Kurde, z apteką nie da rady, będę kombinował.

Jak z gino, duże ryzyko?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Co do towaru to weź, przybij i zrób badanie na poziom testa, będziesz wiedział co masz. Gino to indywidualna sprawa. Jeżeli nie jesteś podatny to przy takiej dawce raczej nie ma się o co martwić.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Odblok po 8-10 tyg w formie 1d 200mg clomidu potem 21d 50mg będzie ok?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Po co Tobie w pierwszy dzień 200 mg clomidu ,100mg to max, tak kiedyś się rozpisywało ogólnie dawka uderzeniowa nic nie dawała poza sidami, tak wielkiej dawki clomidu.
Po drugie kup chociaż jedna mpułkę hcg pregnylu 5000iu lepiej nawet dwie.
Jest jeszcze kwestia badań przed odblokiem, choć to zwykły cyk na krótkim estrze, stosunkowo bardzo krótki , estrogen przydało by się przebadać .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
A opcja 50mg e2d miałaby sens, natomiast długo - kilkanaście tygodni, miałaby sens, czy to są za małe dawki jednostkowo?
Pytam bo to a) dla mnie pierwszy cykl, więc może mniejsza dawka i tak spokojnie zadziała, i za jakiś czas można startować znowu z wyższą b) mam dosyć małą masę ciała - 77kg

Argumenty przeciw jakie mi przychodzą do głowy to: uciążliwe, dużo strzałów przez długi okres, podziurawię całą dupę hehe, po co prop na taki długi cykl - dłuższy estr byłby bardziej komfortowy, dawka może być mała i przyrosty mało motywujące. No i pewnie ryzyko sajdów typu gino - większe. Jak to widzicie?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
50 e2d nawet bym sie nie bawil , jak chcesz cos dluzej to daj enan albo cypio i wtedy spokojnie 14-16 tygodni 250 e4d

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Widac nie przemawia do Ciebie propek solo. W to miejsce mozesz dac dlugi estr enan/cypio. Daj wtedy 250-350mg tyg.

Gino tak samo na krotkim jak i na dlugim estrze moze atakowac. Nie boj sie gino, tylko badz czujny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Przemawia, przemawia, myślę że prop 100 co 2. dzień będzie w sam raz. Nie chce mi się chyba kombinować, będzie git.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
1. Jak to jest z poziomem fatu na teściu? Czytałem że im większy, tym łatwiej i sajdy typu gino, bo tkanka tłuszczowa sprzyja konwersji testo w estrogen.

2. Mam sok we flakonie, nie w ampułkach. Jak to jest ze sterylnością takiego opakowania? Po kilku wkłuciach przez tę gumkę w kapslu nadal szczelne i czyste? Robię wg sztuki tj odkażam kapsel przed wyciągnięciem roztworu.
Nie uśmiecha mi się zakażenie i gorączka, jak to się niektórym zdarza przez spapraną higienę przy strzale.
Bywa w ogóle prop w ampułkach?

3. PS. K***a nie pamiętam kiedy w życiu byłem taki wystraszony i żeby serce mi biło jak przed pierwszym strzałem he he.. Zrobiłem w bark, jest git, mało bólu.
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MK 677 + GW + Aicar

Następny temat

Metka,clomid, 6 bromo

WHEY premium