SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, 32l, 77kg, 182cm - co wziąć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21151

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

77

Wzrost

181

Obwód ramienia

nie wiem, wielki nie jestem, chyba ok 40... foty mówią więcej

Obwód klatki

nie wiem, wielki nie jestem... foty mówią więcej

Obwód uda

nie wiem, wielki nie jestem... foty mówią więcej

Obwód talii

nie wiem, wielki nie jestem... foty mówią więcej

Staż na siłowni

ok 3l sumiennie, wcześniej kilka lat bez pomyślunku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok 160g białka, 50g fatu, reszta węgli żeby dobić do celu kalorycznego

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

Aktualnie push-pull, 4x tydz., trening dobrze ogarnięty

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

lekko chudawy mezo hehe

Stan zdrowia

wszystko gra

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

lekkia do łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

czy to ważne...

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Ehh.. klatka ponad 100, nie jestem pewien ile, MC ok 160, przysiad ok 130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zrób redu i wchodź na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
Mellopl
1. Jak to jest z poziomem fatu na teściu? Czytałem że im większy, tym łatwiej i sajdy typu gino, bo tkanka tłuszczowa sprzyja konwersji testo w estrogen.

2. Mam sok we flakonie, nie w ampułkach. Jak to jest ze sterylnością takiego opakowania? Po kilku wkłuciach przez tę gumkę w kapslu nadal szczelne i czyste? Robię wg sztuki tj odkażam kapsel przed wyciągnięciem roztworu.
Nie uśmiecha mi się zakażenie i gorączka, jak to się niektórym zdarza przez spapraną higienę przy strzale.
Bywa w ogóle prop w ampułkach?

3. PS. K***a nie pamiętam kiedy w życiu byłem taki wystraszony i żeby serce mi biło jak przed pierwszym strzałem he he.. Zrobiłem w bark, jest git, mało bólu.


1. Masz dobre warunki. Według badań test wspiera utratę tłuszczu na rzecz masy mięśniowej
2. Bedzie sterylnie jeśli wszystko będziesz robił tak jak opisałeś
3. Może zrób dziennik? Startujesz z idealnego poziomu pod masę


Zmieniony przez - EleMelZ w dniu 2016-03-20 20:18:15

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
No zobaczymy co z tym dziennikiem, w sumie czemu nie. Zawsze to jakiś impuls do lepszej motywacji.
Chyba tak zrobię, tj. krótka redukcja na razie, i kiedy będę się czuł fajnie, na niskim fat'cie, dodajamy kalorii do pieca.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Dzisiaj lekki f***up.
Poprzednie zastrzyki robiłem w bary. Wszystko git, lekki ból po, ale zero problemów. Dzisiaj spróbowałem strzału w udo. Shit...
Wszystko ok do momentu wyciągnięcia igły z nogi. Potem zrobiło mi się szaro przed oczami, szum w uszach, poczułem się jak pijany i jakbym był niedotleniony. Położyłem się na 10 min i wszystko ok, ale przestraszylem sie i dr Google w ruch - "omdlenie wazowagalne" na moje oko.
Przy barkach ani śladu takiej reakcji. Na pewno nie wbiłem w żyłę ani naczynie, zrobiłem aspiracje prawidłowo i nawet po wyciągnięciu igły było zero krwi.
Dziwi mnie ta reakcja bo mam zero psychicznych problemów w widokiem krwi, bólem, igłami etc. Po prostu organizm tak zareagował. Mieliście coś podobnego?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tylko leszcze miewaja takie akcje
nic sie nie martw, przestaniesz rozmyslac o wbijaniu to wszystkie ewentualne "reakcje" znikna
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A przyj**iesz w zyle wtedy będzie akcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
miczelx
Tylko leszcze miewaja takie akcje
nic sie nie martw, przestaniesz rozmyslac o wbijaniu to wszystkie ewentualne "reakcje" znikna


Szczera prawda co do słowa Jak już będziesz walił szooty jak stary to dolegliwości ustąpią a powtórzę co mówiłem wcześniej że lepiej dłuższy estr na pierwszy raz ze względu na mniejszą ilość strzałów.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Zdecydowanie jak pisza koledzy wyzej , przyzwyczasisz sie :), i tez dalbym dludiego bo masz dwa strzaly w tygodniu , mniejsza szansa na takie akcje , bo nam tu bedziesz mdlal eod na tym propie :)

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Hehe, no pewnie racja, może to jakiś podświadomy stres.
Zamienię też igłę na większą, 0.6mm. Pierwsze biłem 0.4mm, myślałem że mniejszy ból, ale walić ból... Taką cienką szprycą trzeba pompować 1 ml oleju ponad 30 sekund i ostro cisnąć tłok strzykawki, męczarnia. Głupi błąd początkującego. Może to też się przyczyniło - system nerwowy zszokowany takim rzeźnickim traktowaniem ;)

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
0.4 to chyba tylko raz alpha pharma probowalem i chociaz sok rzadki to i tak ciezko szlo teraz cybera to 0.6 bo przez 0.4 by nie przeszedl :)

arr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MK 677 + GW + Aicar

Następny temat

Metka,clomid, 6 bromo

WHEY premium