SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy cykl???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5467
Witam wszystkich. Wiem, ze jest wyszukiwarka i ze penie bedziecie gadali zebym sobie poszukal ale chcialem zebyscie sie wypowiedzieli akurat w moim przypadku. Trenuje ok 3,5 roku, mam chyba dobra genetyke i niezle predyspozycje z tego co mi mowia inni. Mam 20 lat waze ok 104kg w lapce 46cm na klatke idze jakies 160kg. Nigdy nie bralem zadncyh sterydow tylko same odzywki i suplementy. Na temat supuplementacji i dietey mam duza wiedze i potrafie sobie z tym poradzic. Chcialem teraz sprobowac jakis cykl sterydowy. Zalezy mi na zdrowiu i nie chce oszczedzac. Myslalem nad Deca bo podobno ma male skutki uboczne co do swoich efektow. Chcialem sie was ogolnie zapytac co byscie polecili tak rozsadnie na pierwszy cykl. Zalezy mi na masie i sile. dzieki za wszsytkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Oczywiscie przychylam sie do wina bynajmiej prawie zawsze je polecam jesli chodzi o Ciebie to wes samo wino lub wino z propkiem i nie ma co kombinowac jednak nie zapomnij o diecie bo tu ona jest podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
deca na 1 cykl to sredni pomysl ja bym proponowal
prop 1-6 50/75 mg eod lub
meta 1-4 15/20 mg ed
niech wypowiedza sie znawcy :)to moja propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
ja bym proponował:
1-... wyszukiwarka ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
na pierwszy cykl bierze się 12 środków i stopniowo się schodzi ......

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
jak chlop mowi ze ma 46 w lapie jeszcze zalezy jaki bf ale mysle ze srednio go to klepnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
I to jest bajera chlopak mowi ze siana nie zaluje i zalezy mu na zdrowiu a tu prosze mete mu proponuja i tescia tak dalej jak ktos pyta to meta i tesc to jest rewelacja i oby do przdu nie wazne skutki uboczne

Zmieniony przez - Grande w dniu 2006-04-12 15:47:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
nie doczytalem dobrze;) w takim razie grande zaproponuj cos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
superka i propek.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2881
wino i prop. prop dla lepszej pompy.

IMHO... OFF!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5467
To ja juz nie wiem co brać na pierwszy cykl. Myślałem i słyszałem, że Deca jest bardzo dobrym środkiem i mało szkodliwym a mi zależy na zdrowiu. Deca odpada na pierwszy cykl???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2881
Deca Jest w sam raz na 2 lub 3 cykl. pozatym deca sama spowoduje deca dicka czyli miękki sznurek do szczania.


walnij propa i powinno być dobrze.

Zmieniony przez - nrsone w dniu 2006-04-12 22:22:12

IMHO... OFF!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo vs propianate

Następny temat

HcG jak stosowac!!??

WHEY premium