SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza Wizyta Jasia na FORUM

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 291444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Po dłuższych przemyśleniach opartych na obserwacji użytkowników forum dochodzę do wniosku, że posty podwieszone i tak czytają tylko bardiej zaawansowani użytkownicy forum. Głównie takie właśnie spisy ciekawych linków. A post przydał mi się, gdyż dzięki niemu znalazłem chociażby post o rozgrzewce autorstwa PLŚ którego nie widziałem wcześniej.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
dobra inicjatywa ale i tak to nie pomoze
tu juz nic nie pomoze

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778015
Bardzo mi sie podoba wszystko ładnie zebrane pozdrawiam sog jak wejdzie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6903
super temat wszystko zebrane w jednym miejscu sogacz za pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Dziękować dziękować...

mam jeszcze w planie zrobić coś jak Jasio już sie trochę "przywali" i dalej drążyć będzie tematy po 2 miesiącach typu (jaka kreatyna mnie powiększy )

Ale zobaczymy jak to będzie...

Edit:
UP...
Może jakaś zbłąkana świeża owieczka trafiła na Forum i zanim zada głupie pytanie zluka w temacik :]

Zmieniony przez - King89 w dniu 2007-10-05 17:00:00
1

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie czytałem całego, tylko fragmenty...zbytnie uogólnienie mezo,endo, ekto...pzdr

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Bardzo mi sie podoba ten post. Wszystko opisane krotko i zwiezle w jednym miejscu. Oczywiscie SOG jak jeszcze nie dalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Koniu151 może nie zbytnie...
Ktoś kto 1 raz układa dietę nie wie jaki ma typ budowy (może wie ale nie wie jak nazwać)
Szybko dopasuje wg 3 modeli i jest to dużym ułatwieniem (w przypadku dostosowania diety, czy w późniejszym czasie odzywki)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
sogacz za pracę na pewno się przyda

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
sOg za napisanie i pomysł, jasio raczej tego nie przeczyta bo wydaje się jemu że nie wypada osobie z jego doświadczeniem takich żeczy czytać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie można kupić białko??

Następny temat

Zastępstwo butterfly-a i krzyżowania linek

WHEY premium