SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie i wątpliwości kompletnie zielonego jasia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Dobra- ponad rok temu biegałem przez jakieś 3 miesiące na siłownię-było fajnie, siłownię zamknęli, odpowiedniej na moją kieszeń nie znalazłem więc pozostały mi pompki i brzuszki (g**** dały ale przynajmniej nie czułem, że bezczynnie siedzę. Od listopada wybieram się na siłkę (wreszcie jakaś niedroga,niedaleka i podobno spoko tylko czasem tłok). Niestety mój rozkład zajęć w tygodniu sprawia że odpada mi poniedziałek i wtorek, w niedzielę siłka nieczynna, więc zostają mi cztery dni. Chciałem trenować planem " split każda partia 2x/tydzień" bo wcześniej na mnie nieźle działał i zauważyłem że mojemu organizmowi bardziej pasuje robienie partii 2 razy w tygodniu (łapy rosły jak szalone) ale teraz nie wiem czy jest to możliwe-wychodzi na to, że miałbym za mało dni na regenerację-myślałem o czymś takim:
Plan tygodniowy:
niedziela-wolne
poniedziałek-wolne
wtorek-wolne
środa-klatka, barki, tricepsy (po 6 serii)
czwartek-nogi, plecy, bicepsy (jak w normalnym splicie 12 serii)
piątek-czas na dojście do siebie
sobota-klatka, barki, tricepsy (po 6 serii)
a następnym tygodniu zamiana : nogi, plecy, bicepsy robione 2 razy a klatka, barki, tricepsy raz i tak w kółko.
Jest to możliwe czy głupoty gadam i jest sensowniejsze wyjście? Chodzi mi o sam rozkład tygodnia bo z ćwiczeniami już sobie poradzę.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 64

Wzrost: 170

Cel treningowy: masa a potem sie zobaczy

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): OD Listopada siłownia.

Dieta: Jest.

Przeciwskaznania medyczne: musze uważać przy aerobach

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nie wal tyle serii.

Wybierz splita z mojego podpisu np, badz jakies wersje typu push-pull.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
No właśnie-twój split najbardziej by mi pasował ale T-T-W-T-T-W-W (gdzie T - trening, W - wolne)-poniedziałek i wtorek odpadają (jestem zajęty od 8 do 20) i nie dam rady w te dni trenować. Właśnie dlatego mam problem-chciałbym robić partie 2 razy w tygodniu, ale mam tylko 4 dni i nie wiem jak to rozłożyć by działało, bo brak czasu na regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
W przypadku 4 dni pod rzad ciezko to widze.

Po prostu zrobisz tak, że w jednym tygodniu zrobisz 2x klatka+barki+tric, a w drugim tyg 2x plecy+nogi+bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
czyli powiedzmy środa klatka+barki+tric, czwartek plecy+nogi+bic sobota klatka+barki+tric a w następnym tygodniu zamiana-tak właśnie myślałem na początku. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dobry plan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piłka nożna a siłownia

Następny temat

Jak, kiedy i co z czym

WHEY premium