SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phil Heath 7x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
owszem pisze ciekawie ale za duzo sie powtarza kult zgodze sie w 100% ze powinni przedstawiac ciezką prace itd zeby mlodzi i zaczynajacy nie mysleli ze przebimbają i samo urosnie z czasem po latach treningow itd mozna juz skuteczniej okreslic jak reaguje organizm i nie robic 20 serii na uda ale np 12 bo tyle wystarczy ale dla poczatkujacych ktorzy najczesciej szukaja rad prosow nie da sie inaczej napisac

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Powaznie jest na banie ?
Żartujecie ?
Gosc madrze gada, nie owija w bawelne i widac ze sie zna na tym, wie co pisze.
Za co ma banicje ?
Sorry za off top

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo czasami jest taka polityka forum, wszystko mozna podciagnac za pkt 1 regulaminu, w tym wypadku pewnie zasmiecanie czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388465
niektore rzeczy pisze ok i mozna sie czegos dowiedziec - ale gosc z fotek umie wywrozyc ile koles jednostek insy czy gh wali to ---> + pare smiesznych rzeczy i chyba tym razem bana nie dostal?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
na szczescie nie dostalem
ale wedlug mnie okreslanie mniej-więcej jaka ilość danego hormonu jest podawania nie jest sprawą śmieszną
przy niektórych hormonach są tzw magiczne liczby
i np. przy boldenone w dawkach mniejszych niz 1000mg tylko barki robią się bardziej krągłe, cała sylwetka robi się gęstsza, ale dopiero od 1500mg boldenone krata na brzuchu staje się grubsza i bardziej odstająca, daje złudzenie 3d
skora przy 40iu insuliny mimo podawania kilkunastu jednostek gh nie stanie sie miekka, nie stanie sie gladka, ten efekt zaczyna się dopiero powyzej 90iu
podajemy kilkanascie jednostek gh i do tego +50mg halo
wiecie co sie zaczyna dziac? skora sie zaczyna robic cienka jak papier, wysusza kostki, łokcie są suche i twarde, robią się bardziej odstające
przy podawaniu 8iu gh i 30mg halotestinu tego efektu nie osiagniecie
jest kilka przykladow


ps dziekuje za dobre slowa

Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-01-05 20:31:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
tez sie zgodze ze wiedze sporą ma ale to nie do konca jest temat do pisania tego typu komenatrzy tylko oceniania sylwetki "nie ogladajac sie na to ile bral" tylko jak wyglada :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Ale czy to jest jakis temat tabu?
Jedni chca poznac diety, treningi prosow, a inni ich cykle.
Dla mnie osobiscie Heath tez wyglada jakby zalozyl na siebie kombinezon, popatrzcie na te zdjecia i przyznajcie w koncu racje.
Nadmuchany balon.

Porownajcie sobie kulturystow z okresu 96 np. do tych dzisiejszych.
Tam byla sama sila, twarde miesnie .. a dzisiaj na scene wychodza wlasnie takie balony.
Ciekawy temat, badz co badz.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Gringers, gringss daje rady.
A ja myślę, że grings jesteś kulturystą w czołówce Polski i wiesz co nieco o temacie dopingu.


Zmieniony przez - tomntor w dniu 2012-01-05 20:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Pokazcie mi filmik gdzie Heath targa duze ciezary

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego moderatora w dziale :D

Następny temat

Nowe zasady kwalifikacji na Mr. Olympia

WHEY premium