SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phil Heath 7x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
Ciekawe czy obecny Mr. O, zdobywalby swoje tytuly gdyby nie mial tak dopracowanych lap. Bo zdaje mi sie, ze gdyby mial gorszy gen do lap, to z reszta swojego ciala tak naprawde nic by nie zwojowal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Nie no , bez przesady, philsulina nie ma tylko dobrych lap:) cos tam chyba jeszcze ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
W zasadzie to jakby nie jego wąska obręcz barkowa, to pewnie wyglądałby duuuużo lepiej.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731595
Artykul o Philu na ... interia.pl
Jestem naprawde milo zaskoczony ze taki portal pisze o zwyciezcy Mr.Olympia. Komentarzy pod tekstem lepiej nie czytac. Praktycznie nigdy nie czytam na takich serwisach co pisza pod artykulami, ale tutaj sie skusilem i po pierwszym juz mialem dosyc.

http://facet.interia.pl/aktywnosc/news-czlowiek-dar-to-on-ma-najlepsze-cialo-na-swiecie,nId,1040430 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5371 Napisanych postów 15379 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388020
wlasnie te komentarze to cala kwintesencja tego superserwisu, czesto gesto mozna opluc monitor ze smiechu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731595
Mnie jedynie mdli od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5371 Napisanych postów 15379 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388020
1 komentarz 'ciekawe ile ksiazek przeczytal' albo ze kulturysci nie dawali roboty pracowac na budowie z czyims tam ojcem!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731595
Dziwi mniie ze jeszcze nikt tam o PO nie wspomnial...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Pewnie wspomna o po o pis i innych bolszewickich tworach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego moderatora w dziale :D

Następny temat

Nowe zasady kwalifikacji na Mr. Olympia

WHEY premium