SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phil Heath 7x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Żaden Jihad go nie czeka, choć fajnie to ujałeś, gdyż Phil wyjdzie jeszcze większy jak rok temy, przy zachowaniu wszystkich proporcji z mega-formą i separacją i to będzie po temacie o ile Kai nie pokaże czegoś niewiarygodnego lub Shawn nie zaskoczy jeszcze bardziej jak rok temu Big Ramy to jak będzie w pierwszej 5 to już będzie sukces...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
przy zachowaniu wszystkich proporcji



Jakich proporcji? :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25205
AroFlex
Żaden Jihad go nie czeka, choć fajnie to ujałeś, gdyż Phil wyjdzie jeszcze większy jak rok temy, przy zachowaniu wszystkich proporcji z mega-formą i separacją i to będzie po temacie o ile Kai nie pokaże czegoś niewiarygodnego lub Shawn nie zaskoczy jeszcze bardziej jak rok temu Big Ramy to jak będzie w pierwszej 5 to już będzie sukces...


Jakich proporcji? ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4518
AroFlex
Żaden Jihad go nie czeka, choć fajnie to ujałeś, gdyż Phil wyjdzie jeszcze większy jak rok temy, przy zachowaniu wszystkich proporcji z mega-formą i separacją i to będzie po temacie o ile Kai nie pokaże czegoś niewiarygodnego lub Shawn nie zaskoczy jeszcze bardziej jak rok temu Big Ramy to jak będzie w pierwszej 5 to już będzie sukces...

Kai pokaże coś niewiarygodnego z pewnością Na scenie w Pittsburghu wyglądał rewelacyjnie i na dużo większego od innych a szczególnie od Phila. A pamiętajmy, że Phil był nieźle zalany a Kai miał wciąż prążki na nogach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
Panowie, liczy się tylko to jak ktoś będzie wyglądał na scenie na Olimpii a nie na gościnnych pokazach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
pro100 - bardzo mądre słowa

Wiadomo jak Phil przyszykuje formę to robi mega wrażenie nawet jak jest mniejszy i udowodnił to wygrywając z Jayem i Kaiem.

srubex23 - proporcji miałem na myśli, że nawet jak bedzie większy to jego talia i tak powinna pozostać nieruszona, by sprawiał jeszcze lepsze wrażenie, bo nie oszukujmy się, ale mimo tego, że ma wąskie obojczyki i przerośnięte łapy wygląda perfekcyjnie wg mnie i zasługuje na miano MR OLYMPIA , ale jak wspomniał ~up "liczy się to jak ktoś będzie wyglądał na scenie na Olimpii"

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
AroFlex
pro100 - bardzo mądre słowa

bo nie oszukujmy się, ale mimo tego, że ma wąskie obojczyki i przerośnięte łapy wygląda perfekcyjnie wg mnie i zasługuje na miano MR OLYMPIA ,


Najpierw piszesz ,, nie oszukujmy się" a później ,,wg mnie"- przecież to zaprzecza jedno drugiemu.

Przerośnięte łapy nie mogą oznaczać perfekcji bo są przerośnięte i burzą proporcje.


to jak w końcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
dzejkejem - masz rację trochę namieszałem, ale w takim razie do każdego można by się przyczepić, że coś jest nie tak jak np Wolf i Dex - łydki, Kai - jednak benzol(choć poprawił to nadal jest za duży), Jay - olejowy biceps i klockowatość, a w sumie każdy z nich mógłby być Mr Olympia 2013, ale skoro wygrywał do tej pory 2 razy z rzedu Phil tzn, ze jego sylwetka jest najbliżej ideału mimo trochę przy dużych łap (zaznaczyć trzeba, że barki poprawił i masywność klatki też, więc jednak stara się jakoś proporcje zachować)


Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2013-06-09 17:11:42

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
wybrnął

instruktor kulturystyki / trener personalny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego moderatora w dziale :D

Następny temat

Nowe zasady kwalifikacji na Mr. Olympia

WHEY premium