SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paulis24 / Moje odchudzanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8457
Zacznij od 20min i wydluzaj stpniowo do 35min po silowym. Bieznia i orbi imo najlepsze. Ja na rowerku umieram Jak rower to tylko out

Trening od Agak robisz: A-B-A-B-A-B... Czyli w jednym tygodniu beda 2 dwa A i jedno B, w nastepnym na odwrot.

Nie dodawaj tych swoich cwiczen, maszyny sa lipne Wiecej nie znaczy lepiej, a czasem jest odwrotnie. Cwicz na maxa, dawaj z siebie ile mozesz. Przeciez trening nie musi trwac 2h aby byl efektywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Kika zgadzam sie, nie chcialo mi sie rozpisywac

Mysle, ze gdyby Paulis chciala zglebic temat poczytalaby posty podwieszone w dziale odchudzanie


Paulis
ladnie CI spada i to rownomiernie z calego ciala:)

Mysle, ze na poziome poczatkujacym nie ma znaczenia, ktory robisz trening, wazne, zeby robic konsekwentnie przez 4-6 tygodni i pozniej zmienic na inny.

Trening, ktory ja Ci napisalam (oryginal by Obli) ma tylko ta zalete, ze robisz dwa rozne treningi calego ciala na zmiane, czyli trening A, dzien przerwy od silowego, trening B, dzien przerwy od silowego itd. Jest przez to ciekawszy i miesnie sie nie przyzwyczajaja do tych samych cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Witam!
Niestety wczoraj pojechalam po bandzie, wiem, ze nie powinnam, ale byl i torcik i dwa piwka. Ale dzisiaj juz z porotem dietka, i powiem szczerze, ze jak sie tak wczoraj obiadlam, to wcale sie dobrze nie czulam no i jeszcze te wyrzuty sumienia.
Ani wczoraj ani dzisiaj nie mialam czasu na silke, mam nadzieje, ze jutro sie uda, bo grafik ostatnio strasznie napiety.
Dzieki za wyjasnienie tego treningu i zaczne go jak tylko pojde na silke.
Pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215


Witam!
Przepraszam, ze tak dlugo nie pisalam, ale zaczely mi sie egzaminy no i trzeba zaczac sie uczyc :).
Z dieta wszystko w porzadku, z silownia troche gorzej z braku czasu.
Zamieszczam zdjecie robione zupelnie na samym poczatku tego blog i dzisiaj, do przodu! :)
Pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215


no i jeszcze jedno zdjęcie od tyłu, ale trudno było je skolażować z tym wcześniejszym bo rozmiary mają inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ładnie, duży postęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Taka drobniutka się stałaś..z pasa konkretnie zeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ladnie tluszczyk zlecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Gratuluję!!! duża różnica w wyglądzie sylwetki! Tam gdzie trzeba zeszło, a w biuście zostało - szcześciara Powodzenia w dalszej walce


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-06-03 13:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
no niezly postep, widac na zdjeciach ze duzo wyszczuplalas i samopoczucie pewnie o niebo lepsze
tak trzymaj !!

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia 3x w tyg + SW 3x w tyg= Przemęczenie??

Następny temat

Plan do oceny, po 2miesięcznej przerwie...

WHEY premium