SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paulis24 / Moje odchudzanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Witam Agak i Elaine!
Dziekuje bardzo za odpowiedzi bo juz tracilam nadzieje :).

Do rad sie na pewno zastosuje - bede jadla sniadanie przed treningiem, bo robie tez pelny silowy i zwieksze drugie sniadanie. Sardynwk nie jestem wielka fanka wiec moge ich nie jeszcz, skoncentruje sie na tunczyku, sledziach, makreli.

Co do mojego treningu to wyglada on tak:
Rozgrzewka
Nastepnie robie dwa cwiczenia na rece, niestety nie wiem jak sie nazywaja i nie moglam ich znalezc w atlasie cwiczen.
Podczas jednego odpycham od siebie uchwyty a podczas drugiego przyciagam, wszystko siedzac, obciazenie 15-20kg, 3 serie po 15 powtorzen, wiem, ze male obciazenie, ale na razie na wiecej sily nie mam :).
Prostowanie nog w siadzie - 15kg, 3x15
Odwodzenie nogi w tyl - 15kg, 3x15
Sciaganie kolan w siadzie - 25kg, 3x20
Odciaganie kolan w siadzie - 25kg, 3x20
Unoszenie nog w podporze - na razie cienko 3x6
Ćwiczenia na kolysce na miesnie proste i skosne brzucha - 3x15
Uginanie nog w lezeniu - 15kg, 3x15
I jedno cwiczenie na maszynie na miesnie grzbietu - 20kg, 3x15

Po treningu 40 min aerobow - 20 min na rowerku i 20 na biezni.


Prosze o opinie na temat treningu i serdecznie pozdrawiam! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Czekam na odpowiedz a w miedzy czasie zycze milego dlugiego weekendu!

Do napisania w poniedzialek!
Pozdrawiam! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ten trening mozesz robic na rozruch 2-3 tygodnie. jak Ci wychodzi za dlugi to mozesz wywalic Sciaganie i Odciaganie kolan w siadzie. po silowni wystarczy 20-30 min aerobow. bedziesz wydluzac pozniej.

mozesz tez robic trening proponowany Ci na str.2

po 2-3 tygodniach mozesz robic trening opisany u mnie: https://www.sfd.pl/agak_-_blog_-_redukcja-t472720-s6.html
Obliques polecala go kilku dziewczynom poczatkujacym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Hej Agak,
Dzieki za rade i odpowiedz, tylko, ze nie za bardzo moge robic ten trening zadany przez Obliques - mam duzy problem z jedna reka, wiec sztanga i pompki zupelnie odpadaja. Czy to moge zastapic czyms innym?

W ogole, to po tej majowce, jestem zla na siebie - jako, ze nie bylam w domu, moja dieta zupelnia dala w leb i teraz mam wyrzuty sumienia. Oczywiscie od jutra powrot do dobrego odzywiania, ale wkurza mnie ta moja slaba wola :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
hej,

pocwicz te 2-3 tygodnie tak jak teraz. za 2 tyg napiszesz co nie tak z reka i poprosisz Obli o trening dla Ciebie. nie martw sie na zapas - napewno cos skutecznego Ci wymysli

a na majowce to wiekszosc szalala..

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
dzieki wielki za slowa otuchy, jutro rano w te pedy na silke :),
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Dobry wieczór!

Dietka dzisiaj w porządku:
I
placuszki owsiane
II
placuszki owsiane
III
klopsiki, 30g ryżu i warzywa
IV
150g makreli
V
Twaróg półtusty z warzywami (rzodkiew, szczypiorek)
i w miedzyczasie migdały

A trening dzisiaj tez wypełniony, tylko tak sobie myslalam, ze Agak - napisalas, ze ten trening to na dwa tygodnie na rozruch a ja juz go robie dwa tygodnie, nie wiem co powinnam zmienic. Czy moglby ktos poradzic? Co zamiast tych sztangielek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Paulis napisz co dokladnie z ta reka nie tak i popros Obliques o ulozenie dla Ciebie treningu.

cwiczac ze sztangielkami cwiczy sie mniejszymi ciezarami niz na maszynach. czy lekarz Ci zabronil cwiczyc ze sztangielkami? nie wiem jakiego rodzaju masz uraz, ale czesto tymbardziej trzeba cwiczyc, zeby wzmocnic okoliczne miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
hm, z moja reka to jest taki problem, ze mialam bardzo powazny wypadek - stracilam sciegna i nerwy w dwoch palcach, one byly zrekonstruowane, ale teraz sa slabe i nie mam pelnego chwytu w rece, wiec boje sie, ze moze byc tak, ze nie utrzymam sztangi, bo ta reka czasem nie dziala, lekarza nie pytam, bo by sie chyba w glowe postukal, ze chce cos takiego robic :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Witam wszystkich i życze miłego dnia z dietą i treningiem :).

Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcia kontrolne i porównałam z tymi z przed 3 tygodni i widać już różnicę, zdjęcia jeszcze się niestety nie nadają do publikacji, ale jeszcze trochę ).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia 3x w tyg + SW 3x w tyg= Przemęczenie??

Następny temat

Plan do oceny, po 2miesięcznej przerwie...

WHEY premium