SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula- dziennik pociążowy vol. 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
paula.cw
Night jeszcze do Twojej kaloryki mu daleko. Teraz pewnie jakieś 3200 je max dobijal do tej pory 3500. Ale masa inna - 180 cm i coś ok 70 kg. Ładnie się udało dobić do ponad 80 kg z zachowaniem zarysu brzucha ale spadło - remont mieszkania - małe dziecko - rezygnacja z siłowni. Teraz zaczął mój plan taki domowy, chciałby się z cc pobawić a może 2 razy w tygodniu w pracy siłowy się uda wplesc. Zobaczymy.



No to jeszcze ma że tak powiem komfort żywieniowy. Bo tyle da się jeść bez przymusu. Kwestia tylko pilnowania stałych pór posiłków i powinno być ok. A jeśli nie ma problemów z tyciem - to właściwie tylko pilnować białka żeby było pod dostatkiem i reszta makro dla przyjemności jedzenia - i też nie powinno być źle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
paula.cw
Paatik
Z tymi koktajlami to jeszcze moze o jedno chodzić - ponoć nasz ośrodek sytości źle reaguje na kalorie w formie płynnej - nie zauważa...


Dokładnie o to chodzi. Ja np. Proponuję koktajle mężowi który wiecznie masuje i nie mieści już jedzenia. Jako dodatek między posiłkami. Albo jak ktoś się bardzo spieszy i nawet w drodze potrzebuje zjeść. Jak jakis dobry to też na deser co by coś słodkiego małego "zjeść". Ale jednak lepiej zjeść posiłek.
BTW mój ulubiony koktajl:

Kawa
Awokado
Banan
Wpc opcjonalnie
Mleko/kefir
Łyżka płatków

Dla mnie rewelacja :)


Ciekawy przepis, jakoś ta kawa mi na pierwszy rzut oka nie pasuje ale korci mnie , żeby spróbować bo na pewno jest dobry
Dobrze, ze przypomniałaś mi o koktajlach - muszę zacząć znowu robić swojemu masownikowi, bo ma problem z dobiciem kalorii.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak coś to kawę zaparzam osobno ;p bo ja tylko fusiasta pije. Nie wiem czy rozpuszczalna się rozpuści jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja mojemu robiłam taki potreningowy mleko, białko, ryż, banan, awokado. Ale to już nieźle zapycha :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Znowu off mi wyszedł...

Dzieci chore. Ja ciągle z kaszlem i też mały nawrot miałam. Na weekend w dodatku sama z nimi bo mąż studia robi. Dostałam antybiotyk żeby się w końcu tego kaszlu pozbyć. Powoli jest coraz lepiej. W tym całym galimatiasie jadłospis przygotowany ale już nie policzyłam porcji więc jedzone było na oko i jestem pewna że więcej. Miałam głoda i stwierdziłam że widocznie czas na regenerację... W tym tygodniu już pewnie zrobię do końca off zeby się wykurowac do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Długo Ciebie trzyma ta choroba. Może faktycznie cza na regenerację i luz - na ile to oczywiście możliwe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzisiaj ostatnia dawka antybiotyku . Kaszle już sporadycznie. Czuję się Dobrze. Niestety dzieci nadal chore więc siły nadal brakuje. Jak już myślałam że na prostą wychodzimy to dzisiaj w nocy Grzesia wzięło, ucho zaatakowane, więc końca nie widać...

Już sama nie mam pomysłu na siebie. Plan był do połowy listopada, ale prawda taka że wrzesień październik to bardzo mało treningów a i dieta na oko więc nie wiadomo jaka. A nie wiem czy mam teraz zapał i energię żeby ostro tego przypilnować... Raczej nie. Zobaczymy czy uda się coś na oko ugrać. Dobre tyle że nadal układam całe jadłospisy więc proporcje są w miarę ok.

Dzisiaj wpadł w końcu trening:

1. Thusters 5x5
17 20 20 22,5 22,5
17 17 20 20 20
12 12 17 17 20
2.WL 4x8
30 35 35 x 7 35;
25 30 35 35
20 25 30 35
3.MCPN 3 x 10-12
40 45 47,5
40 45 x 10 45 x 10
40 40 40


Bonus
5 min
6 donkey kicks
10 Bird dog
Plank max


1. Bardzo fajnie . Muszę tylko pilnować dynamiki przy wyciskaniu
2. 35 nadal ciężko.
3. Siła jest ale to już dla mnie cardio :p ale cieszy mnie wizja 50ki

Coś nawet nagrałam ale jest beznadziejna perspektywa. W MCPN muszę popracować nad odcinkiem lędźwiowym bo nieładnie jest.










W domu zamontowany nowy drążek . Zamontowany na suficie z możliwością zastosowania różnych chwytów i montażu TRX. Muszę tylko mocniejsza gumę do podciągania kupić bo mam tylko 15 kg i nie daje rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie jest wcale taki zły ten mc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jakbym miała bazować tylko na własnym odczuciu to powiedziałabym że git. Na filmie mam tylko wątpliwości ale tłuszczyk utrudnia trochę ocenę :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Moim zdaniem nie ma co się czepiać - na serio.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na schudnięcie bez możliwości używania rąk zespół uciskowy obojczykowy plan treningowy

Następny temat

Sylwetka na plażę- redukcja

WHEY premium