SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a do czego to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a co, myślisz że jakieś tandetne i nie działały? ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oku - do sprawdzania czy się jest w ketozie na diecie LC.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
okurasei
a do czego to??

Do sikania.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
to jakieś skomplikowane... co za ketoza ?? hę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
nie dla Ciebie, nie interesuj się :) ja się interesowałam i byłam głupia, że od tego zaczęłam :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zobaczę czy na alledrogo są te paski, bo przydadzą się przy ketozie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ty sobie kup do badania CUKRU we krwi ....bardziej Ci się rpzyda ja sie interesuje spalaniem fatuuu ale mi idzie beznadziejnieee!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
do tej pory w sumie jestem ciekawa jak to było, że każdy na dzień dobry traci wodę, a ja ketozę wtedy od +1kg zaczęłam. Ale wolę w sumie nie rozkminiać, bo po uj ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
btw. wreszcie zaakcetowałam swoje ciało i się dobrze w nim czuje jak NIGDY (mimo że waże najwiecej) to moja rodzina nieakceptuje i mnie wkurza i zasmuca...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium