SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Po kolorze skóry

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
neevsky
Na Piątkowie.


Niku czy coś mniejszego? mieszkam na piątkowie, ale na siłkę akurat chodzę na ratajach, bo mam po drodze z pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Ruda_29
Po kolorze skóry


Lubię się opalać, to fakt , zresztą dużo mi nawet nie trzeba. Mam dość ciemną skórę po ojcu, który był czorny, włochy czorne, wąs czorny, skóra ciemna. Ja w lato jestem prawie blond, a oczy ciemny brąz. Ciekawa kombinacja
Od poniedziałku do soboty zazwczaj pracuje, to chociaż w weekend skorzystam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Dzis w Sarbinowie, wczoraj w Mielnie , wczesniej w Kołobrzegu, Gąskach a gdzie poniosło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
annawcz
Dzis w Sarbinowie, wczoraj w Mielnie , wczesniej w Kołobrzegu, Gąskach a gdzie poniosło:)

nowy trend: plażing zamiast clubingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
hahahaha, dobre dobre.
annawcz, a skąd jesteś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
lorane
neevsky
Na Piątkowie.


Niku czy coś mniejszego? mieszkam na piątkowie, ale na siłkę akurat chodzę na ratajach, bo mam po drodze z pracy

Z tych większych to może Formę kojarzysz?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Lubin kolo wrocka:) w klubie bakteria coli i dobrze ze mnie nie bylo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Kojarzyć kojarzę, ale nie miałam okazji być, dla mnie to koniec świata już Mam multisporta, także większość klubów, które mają z nimi umowę kojarzę mniej lub bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Czyli Ty tak bardziej w stronę miasta mieszkasz?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium