SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Jak plecy w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
hehe Kasiu, spacery były, pływanie było, ale to na obrzęk niestety nie pomaga. niestety alergik jestem i po końskiej z reguły tydzień nie chodzę, a kolejny 2 tyg krwiaka średnicy 30cm ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
już prawie nie czuję bólu :) czekam aż 2 pozostałe kamienie wyjdą i osłabienie z tego zapalenia minie, antybiotyk chyba działa, dzisiaj już nie jestem nawet tak blada jak wczoraj. Generalnie zaj**iście, dziękuję :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
szajka - przepraszam, próbowałam być śmieszna, ale na dragach jestem i to moje alibi :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
szajka - no to żółwik. Aż takich jazd nie mam, ale ukąszenia komarów sprzed 3 tygodni w dalszym ciągu jak świeże wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
szajka, to może jakieś alergiczne właśnie leki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
TaDrugaKasia
już prawie nie czuję bólu :) czekam aż 2 pozostałe kamienie wyjdą i osłabienie z tego zapalenia minie, antybiotyk chyba działa, dzisiaj już nie jestem nawet tak blada jak wczoraj. Generalnie zaj**iście, dziękuję :)


Czyli niebawem wznowa dziennika :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Izumik - na pewno ćwiczenia :) Planuję zacząć w sobotę, nie wiem czemu sobota, ale muszę swojej chorobie dać jakiś termin bo ja bez deadlinu nic nigdy nie zrobię ;) A nad dziennikiem się zastanawiam czy nie dać mu odpłynąć

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Izumik no wzięłam antyhistaminę już, w południe wezmę druga, bo chyba jak końska mucha to i końska dawka musi być. okropne uczucie jakby mi ktos kamien do nogi przywiązał, a to jeszcze mnie udziabało zaraz nad tym chorym kolanem, zołza jakaś mała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ch**ek nie mucha!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium