SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
z tego powodu ja szczególnie mojego nie motywuje do ćwiczeń. sama bym wolała się najpierw zredukować zanim jemu coś się uda.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja usłysząłam wczoraj: o jak tak lezysz na słońcu to nawet ten Twój cellulit się nie rzuca w oczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
o.O załamać sie można :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
widzę, że też masz romantyka ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
eheee... za to chodzić po całej wsi i klepać po tylku to mu cellulit nei przeszkadza a jak czasem coś POWIE to nie wiem czy płakać czy go walnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Oku, Kasiu widze że nie jestem odosobniona w temacie

najbardziej mi sie podobało jak najpierw stękał że już z przodu nawet mam cellulit i że kratery widać a jak na i siłownię poszłam to "po co ty sie tyle męczysz, wiesz co... zjedz sobie te chipsy, pizze, hot doga i bądź sobie gruba i szczęśliwa co?" ..... nic tylko wziąc wałek i przez łeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94814 Napisanych postów 364810 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670162
lać i patrzeć czy równo puchnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
tak Lodzik, dokładnie tak.... więc powiedzialam zeby sie juz lepiej nie odzywał bo mu ..... bo najpierw chodzi i mi truje ze tłusta jestem a potem mi każe żreć fastfoody żebym sobie szczęśliwa była. i jeszcze wypiera się że kiedykolwiek stękał na mój cellulit....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hehe :) No bo zawsze by chcieli laska, która jednocześnie z nimi piwo wypije i pizze zje. A jak ja wiem, że jest cellulit, że udami mogę zabijać, a za brzuch można mnie chwycić i nosić (jak ktoś ma tyle siły) to ja się w sumie nie denerwuje, gdy zwróci na to uwagę, bo za prawdę wolałabym go nie bić :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Nie no mój sie cieszy ze ćwiczę i zdrowo jem i sam lubi zdrowe jedzenie itp itd. ale uważa że i tak za dużo tego ejdzenia i nie WIDZI ŻADNYCH ZMIAN! jedyne co zauwązył po pół roku ćwiczeń ŻE PRZEZ TO DURNE FORUM rzuciłam pigułki...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium