SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144999

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Pewnie ładnie jej sie komponuje z kolorem mebki i pasuje do wzoru paneli na podłodze

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:P tu nic się nie komponuje, wystrojem zajmowała się kobita co tipsy robiła i w podobny sposób elewacje potraktowała.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
o kurde hahaha, toż to burżuazja hahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
LW :D nic z tych rzeczy, to był dom z dobudowanym salonem kosmetycznym co babka prowadziła i została po nim klima i solarium właśnie :) Myślałam, że sobie dorobię sprzedając to coś, ale ponoć stary model i nikt nie chce

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Czyli jest różowa w białę groszki?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jakieś kamyczki, muszelki ponaklejane... ale no ważne było, że dom ma potencjał to raz, a dwa nie trzeba nic na gwałt kupować - można się od razu wprowadzać i mieszkać a potem przez lata robić po swojemu. To mając to w głowie muszę patrzeć na te koraliki p******nięte na ścianę ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
chciałabym to zobaczyć

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
na wejściu też mam badyle z każdego rodzaju, różne kwiaty, krzewy, jedno wysokie, drugie niskie, gdzieś ścieżka, gdzieś kamyk, 50 doniczek. Ozdoba przestaje być ozdobą gdy stoi kurka koło 100 innych ozdób :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a czekaj, gdzieś mam foto chyba salonu "przed"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
pokazuj, pokazuj Ja mam teraz tylko cukierkowo różowe paznokcie pewnie bym pasowałą do klimatu

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium