SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
zaczynasz trening z piłką?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba tak, miałam dostać wskazówki od Marty, ale pewnie jest teraz zajęta, toteż cierpliwie czekam.
Miałaś rację, to na prawdę świetne siedzisko do komputera! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
a jak dobrze na kręgosłup robi i nie pozwala się garbić :) Ja w ciązy nie potrafiłam na krześle usziedzieć za długo, a na piłce siedziałam, pisłam przez pół nocy sprawozdania i nic mnie nie bolało :)

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja jeszcze nie wiem co będę robiła po tym treningu. W sumie dopiero skonczylam 3ci tydzien, jeszcze 3 przede mną.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to jest istotne jak bardzo jest napompowana?
A Ty ćwiczysz jakiś konkretny plan z sfd czy masz jakiś indywidualny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja ćw z treningu dla zielonych- trening w domu. Ja za cienki bolek jestem żeby indywidualny mieć, zresztą nie chodzę na siłownię, a w domu mam ograniczony sprzęt- tylko 2x10kg i piłkę.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa, ja właśnie chcę zacząć od listopada, ale to dopiero jak będę we Wrocławiu, bo tutaj nie mam zniżek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
we wrocławiu jest dobre piwo w Spiżu, kiedyś koleżanka mnie zabrała

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gaja1989
Ja jeszcze nie wiem co będę robiła po tym treningu. W sumie dopiero skonczylam 3ci tydzien, jeszcze 3 przede mną.


Szefowe na pewno Cię wtedy nakierują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaa tak! Ale tam zawsze tłumy takie, że ciężko się dopchać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium