SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Afroamerykańską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
blado-murzyńska :D Ale tak sobie czasem kombinuję, jeśli nadwaga murzyńska to i może po redukcji będzie trochę murzyńsko. Tak tylko, żeby wierzyć w coś po tym, jak się dowiedziałam, że św. Mikołaja nie ma.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
omatko oku! PRZEPRASZAM, nie chciałam, żebyś się dowiedziała w ten sposób :(

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
TaDrugaKasia
omatko oku! PRZEPRASZAM, nie chciałam, żebyś się dowiedziała w ten sposób :(


kuuuuuuuuRnaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
W duchy wierzysz Kaśka chociaż?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja pierryyyyydole no DZIEKI CI WIELKIE BARRRRRDZOoooo ! Jeszcze powiedz że nie ma Matki Boskiej Redukcyjnej... i pojde żreć wafelki o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94814 Napisanych postów 364810 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670161
okurasei
ja nie patrzę ale mnie doluje fakt jak oni patrzą! mama mówi że jej smutno ze widzi że tak chodze na siłownie i licze jedzenie a nic z tego nie mam.. Ja mowie z sie dobrze czuję i jestem weselsza i wypoczęta i pewniejsza siebie a mama: no tak tak ale gruba jesteś troszkę i można by lepiej wyglądać :'(


bo jeszcze w pl jest utarcie że szczupły to wychudzony,dobrze odżywione małe dziecko to napompowany ludzi z michelina olej stereotypy i leć swoim torem za rok na plaży pokarzesz kto miał rację,bedziesz się wyrózniać a nie wyglądać jak 98% społeczeństwa kobiet albo opona i celulit albo wychudzona szkapa bez tyłka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
lodzianin1
okurasei
ja nie patrzę ale mnie doluje fakt jak oni patrzą! mama mówi że jej smutno ze widzi że tak chodze na siłownie i licze jedzenie a nic z tego nie mam.. Ja mowie z sie dobrze czuję i jestem weselsza i wypoczęta i pewniejsza siebie a mama: no tak tak ale gruba jesteś troszkę i można by lepiej wyglądać :'(


bo jeszcze w pl jest utarcie że szczupły to wychudzony,dobrze odżywione małe dziecko to napompowany ludzi z michelina olej stereotypy i leć swoim torem za rok na plaży pokarzesz kto miał rację,bedziesz się wyrózniać a nie wyglądać jak 98% społeczeństwa kobiet albo opona i celulit albo wychudzona szkapa bez tyłka


chlippp aż się wzruszyłam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94814 Napisanych postów 364810 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670161
teraz z koleżka byłem i z rodzinami oczywiscie nad morzem też cały rok po co ci ta siłownia itd lepeij piwko itd polatalismy po plaży to zmienił zdanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium