SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Patrz, jakie france SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
możesz spróbować Jak nie wymienią to chociaż przystojny Pan Cię pomaca

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
TaDruga mialam dzisiaj sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja dzis nie mam sił jeśc, zmieliłam wszystko co miałam do jedzenia i wypije w pracy to mój plaaan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
obudzilam sie przerazona tym co moj mozg wymysla, tak Ty bylas w tym snie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
w ogóle się nie spało :) krwotok z nosa - jak się zaczęło tak skończyć nie chciało. a jeszcze chleb robiłam mój pierwszy i się nad nim pochyliłam...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Lisa? Ja? I teraz trzecie pytanie - czy to zaszczyt? :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Wczoraj na wizycie nic nie bolało, Pan był miły i delikatny, ale jak poustawiał co trzeba to mówię, jakby mi inne nogi wsadzili i tak troche dziwnie mi się chopdzi/lezy/stoi. U Ciebie Kasiu było inaczej po wizycie u fizjo?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
nie , ja nawet nie umiem tego opisac, na spowiedzi ksiedzu nie powiem co mi sie snilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gaja ja nigdzie nie idę :) bo miałam mieć masaż jutro, ale to nerwobóle nerki, to żaden masaż nie pomoże :D Leżę w domu i się op*****lam :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
zepchne ta wizje do najglebszych zakamarkow mojego chorego umysl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy rok treningów silowych

Następny temat

POMOC DIETA BEZGLUTENOWA

WHEY premium