SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panimecenas - niedoczynność, hashimoto, problematyczne kolano [redukcja]

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 95406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jak zwał tak zwał. I tak dietetyk nie przewidzi jak zachowa się konkretny organizm w konkretnej ciąży - bo jedna może być inna od drugiej. A chcieć warto. Tylko nie warto się przejmować wszystkim aż tak bardzo.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nene87
panimecenas

W takim razie nie wiem czy bym chciała...


myślę jednak, że cud narodzin rozwiał by wszystkie Twoje rozczarowania/ wątpliwości związane z wagą, bo czym jest te kilka kg więcej z porównaniu do takiego małego szkraba, który uśmiechając się do Ciebie wynagradza CI wszystko


nic dodać nic ująć
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
nightingal
Nene87
panimecenas

W takim razie nie wiem czy bym chciała...


myślę jednak, że cud narodzin rozwiał by wszystkie Twoje rozczarowania/ wątpliwości związane z wagą, bo czym jest te kilka kg więcej z porównaniu do takiego małego szkraba, który uśmiechając się do Ciebie wynagradza CI wszystko


nic dodać nic ująć


No maluchy lubię, wiem, że to kupa szczęścia. Jednak czasami są takie sytuacje, gdy trzeba wybierać :) Ja jeszcze nie wiem co bym wybrała w mojej :)

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627635
Takie tam dywagacje... Zajdziesz to pogadamy:)
Jak nauczysz się swój organzim odżywiać, a nie zażerać stres, emocje, nudę etc. - to i ciąza nie straszna. 100x pisałam na forum, ze miałam 72kg maxa dosłownie przez kilka dni w ciazy z bliźniakami - a potem po porodzie szybko wróciło do 58kg. A jeszce wtedy obowiązywało takie gadanie "jedz za dwoje" - u mnie "za troje" i głupia sie słuchałam... Chociaz szybko mnie organizm przekonała, ze tyle nie chce jeść.
I tak najłatwiej przytyć nie w ciąży - ale jak sie potem w domu z dzidzią siedzi. Zmęczona, niedospana, znudzona - ciagnie do lodówki jak narkomana na głodzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Paatik
Takie tam dywagacje... Zajdziesz to pogadamy:)
Jak nauczysz się swój organzim odżywiać, a nie zażerać stres, emocje, nudę etc. - to i ciąza nie straszna. 100x pisałam na forum, ze miałam 72kg maxa dosłownie przez kilka dni w ciazy z bliźniakami - a potem po porodzie szybko wróciło do 58kg. A jeszce wtedy obowiązywało takie gadanie "jedz za dwoje" - u mnie "za troje" i głupia sie słuchałam... Chociaz szybko mnie organizm przekonała, ze tyle nie chce jeść.
I tak najłatwiej przytyć nie w ciąży - ale jak sie potem w domu z dzidzią siedzi. Zmęczona, niedospana, znudzona - ciagnie do lodówki jak narkomana na głodzie...


No tak słyszałam, że najciężej jest właśnie po ciąży a nie w trakcie :)
Myślę, że nauczyłam się mniej więcej [i dochodzę do wprawy] wsłuchiwać się w swój organizm i gdzieśtam już teraz wszelkie błędy, które robiłam, mnie odpychają bo odpycha mnie od rzeczy, które wiem, że mi szkodzą, że źle się po nich czuję. Mam nadzieję, że jest to jakiś sposób na mnie i moje problemy. Więc może nie będzie źle, może uż nigdy nie wrócę do obecnej nie-formy.





Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-22 11:06:40
1

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Jak już będziesz chciała mieć dziecko to pal licho będą te kilogramy. Ja się boję i panikuję jak ty, wszystkie dziewczyny mają tutaj niezły ubaw ze mnie bo chciałabym mieć tak wszystko zaplanowane, mieć mały brzuszek i nie chodzić jak wahadło :) ale tak się nie da... tylko się denerwuję a instynkt robi swoje i zapanuje nad Tobą tak, że hej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też miałam mnóstwo obaw przed ciążą, jak już byłam w ciąży... jak zaczęłam przybierać na wadze w 8 miesiącu z dnia na dzień z 15 kg zrobiło się 18 nagle. A jak się rodzi mały człowiek, to się przestaje myśleć o sobie, kilogramach, bo nie ma na to czasu i sił i najzabawniejsze jest to, że traci się całkowicie autonomię, bo nagle kto inny staje się najważniejszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
U mnie to takie teoretyczne rozważania. Kiedyś bardzo chciałam jak byłam z kimś. Teraz nawet kandydata na tatusia nie mam ;)

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Hah też chciałam mało w ciąży przytyć... :P Ale już w trakcie się pogodziłam z faktem, że będę duża. Plus jest tego taki, że potem się można cieszyć dłużej ze spadających kilogramów. Czy w drugiej ciąży będę się bardziej pilnować? Trochę może tak. Ale nie wiem czy byłabym na tyle zdeterminowana, żeby przy tym rozstroju hormonalnym jeszcze sobie ładować stres w postaci rygorystycznej diety, jak np. przy cukrzycy ciążowej. Chyba nie warto. Przynajmniej z mojej perspektywy :) Było ok. 23 kg na plusie. Zostało 5 i wiem, że to wszystko jest do zrobienia. Co z tego, że nie w 3 miesiące :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
40 min. rower bo trening z trenerem został odwołany







Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-23 02:01:03

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamuśka w opałach :D

Następny temat

Jak oceniacie figurę top modelki?

WHEY premium