SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panimecenas - niedoczynność, hashimoto, problematyczne kolano [redukcja]

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 95233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Paatik
Jeszcze bedzie przepięknie ...


Oj taaak :)

31.01.2019r. (czwartek)
Miał być trening a wróciłam przed chwilą do domu po dniu pracy. Trafiłam na lodowisko na drodze (szklanka), korek, potem wracałam do domu 3 godziny-tak wolno.
Jedyne o czym marzyłam to żeby jakimś cudem czekała na mnie ciepła herbatka w domu i ciepłe łóżeczko. Padam z nóg, boli mnie głowa od nadmiaru wrażeń. Zwyczajnie się bałam tej trasy dziś.

No nic- jutro nadrobię na siłowni.


Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2019-01-31 23:05:53

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Też wczoraj wracałem 100 km po takiej szklance. Masakra. Zero jakiejkolwiek piaskarki/solarki a na drodze piękne lodowisko.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
nightingal
Też wczoraj wracałem 100 km po takiej szklance. Masakra. Zero jakiejkolwiek piaskarki/solarki a na drodze piękne lodowisko.


Łączę się w bólu. Fajnie, jak ktoś Cię rozumie :)

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Do celu już tak mało zostało, że myślę o kolejnym :D
Może poczekam z tymi legginsami bo szybko z nich "wyrosnę" znowu? Jedne już wiszą na tyłku więc na treningu muszę je podciągać ciągle. Hm.....

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To może zamiast ubrania jakaś biżuteria albo zegarek. To pasuje zawsze. I zostaje na pamiątkę sukcesu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
nightingal
To może zamiast ubrania jakaś biżuteria albo zegarek. To pasuje zawsze. I zostaje na pamiątkę sukcesu.


Nie noszę zegarków, biżuterii jakoś nigdy sobie nie kupowałam (no może poza wymarzonym kiedyś wzorem pierścionka) więc chyba długa droga przede mną żeby się tego nauczyć...

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Ja bym sobie kupiła perfumy albo nowe buty
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87
Ja bym sobie kupiła perfumy albo nowe buty

Oj tak, tego nigdy dość
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
01.02.2019r. (piątek)
trening w klubie: 30 min orbitrek

Mam zły dzień, chcę żeby jak najszybciej się skończył. Zaraz wskakuję pod kołdrę. Nie miałam siły na trening ale dumna jestem, że poszłam.

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
03.02.2019r. (niedziela)
45 min. na rowerku

Ranny rowerek nie jest fajny, jednak wolę treningi wieczorem.
Jutro orbitrek, już go nawet polubiłam.

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamuśka w opałach :D

Następny temat

Jak oceniacie figurę top modelki?

WHEY premium