SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panimecenas - niedoczynność, hashimoto, problematyczne kolano [redukcja]

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 95227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Dziwne jest to odczucie, że robię wszystko właściwie idealnie (micha czyściuteńka, wszystko zgodnie z planem, treningi w porządku, regeneracja jest- wczoraj beztreningowy) i więcej chyba się nie da, trzeba po prostu czekać na efekty.

Jedyne czego się boję to to, że mam ostatnio bardzo dużo stresów (chyba porównywalne ze stanem, w którym najbardziej przytyłam i wyszło mi Hashimoto)- źle sypiam, czuję, że we mnie homony skaczą :/ Tylko to mnie niepokoi. Bardzo potrzebuję wsparcia.

Zaczęłam pilnować tego aby dostarczać sobie minimum 1,5 litra wody dziennie(wcześniej było z tym różnie), poza innnymi herbatkami.

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
strumyk
Obecnie mam Weidera czekoladowe z grochu i jest git, nawet bardzo git.


Ja to z grochu zamóiłam chyba bezsmakowe, za to wołowe albo wanilia, albo truskawka (zdałam się na wybór osoby zamawiającej). Słyszałam natomiast, że wołowe może się słabiej rozpuszczać ale smakowo w porządku. Zobaczymy jak przyjdzie,

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
03.03.2018r.

Jestem dziś z daleka od mojej kuchni ale dietka wzorowo :)



Wczoraj uzupełniałam swoją wiedzę czytając artykuły na sfd. Dużo nowych wiadomości.

Na lodówce próbuję sobie wmawiać różne dziwne rzeczy aż uwierzę.

A dziś wizyta u fryzjera :)




Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-03 11:52:30

Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-03 11:55:16

Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-03 11:56:01

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Fryzjer potrafi poprawić humor :)






Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-03 14:36:19
1

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny kolor i długość... jak dieta będzie zdrowa, to i wyniki się poprawią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Tsubame33
Fajny kolor i długość... jak dieta będzie zdrowa, to i wyniki się poprawią.


Dziękuję :)

Dieta zdrowa, mimo, że w gościach :)






Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
Paatik
Super fryzura! Ale tych truskawek bym nie jadła.....


Dziękuję :)

Tylko troszeczkę [w sumie 2 kawałki zjadłam]

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 284 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20608
04.03.2018r.
Wracam do siebie. Dziś wieczorem podsumowanie, jutro kontrola wagowa i zdjęciowa.
Trzymajcie kciuki :)






Zmieniony przez - panimecenas w dniu 2018-03-04 10:08:33
1

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Zamierzam być cholernie szczęśliwa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamuśka w opałach :D

Następny temat

Jak oceniacie figurę top modelki?

WHEY premium