SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palhares- Głupi czy Sadysta?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
WSOF 9, Rousimar Palhares vs Steve Carl. Zaledwie 69 sekund starczyło Toquinho żeby dować się do nogi Carla i jak to ma w zwyczaju zapomniał puścić po odklepaniu. Wszyscy znamy jego poprzedie występki z UFC, w tym walkę z Mikiem Piercem po której Dana White postanowił wyrzucić go z rosteru UFC (było to na tyle niefortunne, że od zawsze chciałem zobaczyć walkę między nim a Damienem Maią, tak wiem, że Maia walczy teraz w 170)...

http://www.bjpenn.com/video-rousimar-palhares-submits-mike-pierce-in-31-seconds/

A tutaj lipa jaką odwalił z Carlem...



Osobiście mam go już dosyć, nie chcę żeby wszyscy zawodnicy BJJ byli postrzegani przez pryzmat takiego buca a na tak wysokim poziomie zawodów tak się właśnie dzieje. Co wy o tym myślicie?

"Dats da GI. Dats da Jiu-Jitsu."- Renato Laranja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Pieniek jest po prostu dowodem, na to, że człowiek pochodzi od małpy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jak na niego to i tak szybko puścił

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Miejmy nadzieję, że Fitch go naprostuje ale się nie zapowiada...

"Dats da GI. Dats da Jiu-Jitsu."- Renato Laranja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie przetrzymał ,rozluźnił uchwyt od razu inaczej Carl nie wstałby od razu i nie poszedł mu pogratulować z zerwanym więzadłem...Teraz każda dźwignia paula będzie uważana za przegięcie.

jeśli ktoś boi się zerwania więzadła w walce z Palharesem może po prostu z nim nie walczyć ,Fitch ma niby świetne submission defence dlatego czuje ,że nie będzie klepał i będzie próbował uciec co pewnie skończy się kontuzją i płaczem.

Fitch go nie naprostuje bo nie ma na Palharesa nic ani w stójce ani w parterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Chciałem właśnie coś napisać ale Xper mnie ubiegł, więc poprostu podpisze sie pod tym co napisał. Też uważam, że nie przetrzymał.


Osobiście mam go już dosyć, nie chcę żeby wszyscy zawodnicy BJJ byli postrzegani przez pryzmat takiego buca a na tak wysokim poziomie zawodów tak się właśnie dzieje.

Z tym to już wogóle autor tematu pofrunął

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-03-30 23:50:51

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak czy siak odklepanie powinno równać się puszczenie z automatu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w zasadach jest ,że sędzia przerywa po odklepaniu ,bywały przypadki klepania i następnie dalszej walce bo sędzia nie widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Dokładnie, albo tłumaczenie że nie klepał tylko uderzał i inne takie...
Sędzie przerywa = nie ma wątpliwości

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Osobiście mam go już dosyć, nie chcę żeby wszyscy zawodnicy BJJ byli postrzegani przez pryzmat takiego buca a na tak wysokim poziomie zawodów tak się właśnie dzieje. Co wy o tym myślicie?

Pojechałeś
A co o tym myślę - myślę że aktualnie on i Held bardzo inspirują do tego żeby doszlifowywać dźwignie na nogi

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autorze tematu chyba grubo przesadziłeś rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale w walce z Carlem było wszystko ok, nawet szefowie organizacji go bronią.

Pozatym w zasadach jest ,że sędzia przerywa po odklepaniu ,bywały przypadki klepania i następnie dalszej walce bo sędzia nie widział no dokładnie, on sam mówi, że w ferworze walki po prostu nie słyszy/nie czuje sędziego oczywiście, przetrzymywanie po reakcji sędziego NIE jest zgodne z zasadami, ale swoje już zapłacił - wyrzucili go z UFC...

"Osobiście mam go już dosyć, nie chcę żeby wszyscy zawodnicy BJJ byli postrzegani przez pryzmat takiego buca a na tak wysokim poziomie zawodów tak się właśnie dzieje. Co wy o tym myślicie?"

Tutaj ta gruba przesada nastąpiła nikt zawodników BJJ przez jego pryzmat nie postrzega.


Ja bardzo lubie Palharesa, uwielbiam oglądać jego walki. Zawsze daje z siebie wszystko i jest efektownym zawodnikiem. No i inspiruje to trenowania dźwigni na nogi.

A że ma zrytą banie to nie trzeba go od razu krytykować, chłop miał naprawde ciężko, w dzieciństwie zapyerdalał na polu i spał pod przeciekającym namiotem na trawie.

Generalnie zawsze mówiłem, że jemu oprócz treningów potrzeba bardzo dobrego psychologa, bo chłop przez problemy z głową marnuje wielki potencjał. Tu nie chodzi tylko o przeciąganie, ale także o nieumiejętność radzenia sobie gdy coś w walce pójdzie nie tak - patrz walki z Marquartdem albo Belcherem...





Tutaj opowiada o swojej przeszłości.


Do tego jeszcze 2 motywujące video o nim







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór gi do kyokushin

Następny temat

A w dni wolne od treningów...

WHEY premium