SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE : Dla kogo dobry taki trening...?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
Witam

Przedstawie Wam pewien plan treningowy , a proszę Was żebyscie powiedzieli dla kogo Waszym zdaniem jest to odpowiedni trening (chodzi mi o staż osoby , cel itp) :

Trening jest 2-dniowy , systemem A i B cwiczony co drugi dzien :

A). KLATKA, BARKI, TRICEPS

- wyciskanie sztangi na płasko 4x12,10,8,6
- wyciskanie sztangielek skos 3x12,10,8
- rozpiętki 3x12

- wyciskanie sztangi/sztangielek siedzac 4x12,10,8,8
- unoszenie sztangielek bokiem 3x10
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x10

- pompki na poręczach 3x10 (z ewentualnie dowieszanym obciązeniem)
- prostowanie ramion na wyciagu 3x12,10,8
- pompki odwrócone w oparciu o ławkę (opcjonalnie) 3x max

B). NOGI, PLECY, BICEPS

- przysiady ze sztanga na barkach 4x12,10,8,6
- syzyfy 3x max
- żuraw 3x max

- podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4x max
- martwy ciąg 3x12,10,8
- wiosłowanie sztangą 3x12,10,8

- uginanie ramion ze sztangą 4x10
- uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 4x10

BRZUCH I ŁYDKA na zmianę co drugi trening

Co sądzicie o takim planie , dla kogo jest on odpowiedni i czy ewentualnie coś jest do zmiany ?

Pozdrawiam

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Cyborg69

bardzo ladnie napisales. sog


Essence

dlugo bedziesz sie jeszcze krecil?

tu juz chyba wszystko bylo jasne:

https://www.sfd.pl/Proszę_o_ocenę_planu_treningowego-t868710.html

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-06-30 10:49:12

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jeśli oczekujesz pomocy wypełnij ankietę w dziale .

Co do wiadomości którą mi wysłałeś - pytaj ANTOSIA - ja na ten temat się nie wypowiadam , ma swój dziennik lub wiadomość wyślij PW powinien ci odpowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
Tomasz dziekuje na wstepie za zainteresowanie tematem - ale uważam , że w tym przypadku nie ma po co wypelniac ankiety bo nie pytam czy ten trening bedzie odpowiedni DLA MNIE bo o tym juz dyskutowalismy (wiec nie widze sensu wstawiania tu swoich danych i osiągów) tylko pytam dla osoby z jakim stażem, jakim celem i jakimi parametrami ten trening bedzie sie nadawał...:)

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie wiem , poczekaj może na kogoś innego , ci pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
zależy mi jednak na Twoim zdaniu bo widać że znasz sie na rzeczy...

i bylbym wdzięczny gdybys jednak ustosunkował się do tego co napisałem Ci w mailu , rowniez bardzo zalezy mi na tym

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7267
ponawiam pytanie :) odpisze ktoś (polecą sogi :P )

Dla osoby z jakim stażem treningowym i jakim celem taki trening bylby ok ?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 678
dla osób które chcą nabrać masy

"Zawsze dawaj z siebie wszystko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
mase nabiera się dietą kolego :)
Po pierwsze to staż jest pojęciem względnym , wszystko zależy od tzw połączenia mozg-mięśnie . Są ludzie którzy ćwiczą 5 lat i mają bardzo małą wiedzę i kiepsko wyćwiczoną tą umiejętność , a są ludzie którzy podchodzą do tego poważnie i po 2latach mają już pewną wiedzę i w miare dobrze potrafią skupić się na pracy mięśni .
Trening z taką ilością serii i powt moze być na masę i na rzeźbę , wszystko i tak zależy od diety (ujemny bilans na redukcji , dodatni na masie ) . Aczkolwiek ten trening wg mnie jest lekkim nie porozumieniem. Może jakiś zawodowiec znalazł by coś w tym pozytywnego ,ale dla amatorów ten plan się zupełnie nie nadaje (to jest tylko moje zdanie ) .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
ps. przeczytaj sobie ten temat :
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

Sory ze post pod postem ale zdublowałem niechcąco;/

Zmieniony przez - Cyborg69 w dniu 2012-06-29 12:55:15

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 678
haha :) tak , dietą ale do tego potrzebny jest trening najlepiej FBW , którym ten jest

"Zawsze dawaj z siebie wszystko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8306
na fbw ćwiczymy co sesję całe ciało, Ty ćwiczysz połowe, a więc jest to trening dzielony czyli split.

jak dla mnie przeładowany, jakos mi się nie widzi żebys miał siłę zrobić tricepsy po barkach i klacie, a połączenie pleców i nóg na jednej sesji, oczywiście z tą objętością którą podałeś to samobójstwo.

jak chcesz ćwiczyc 2x na tydzień, to 2 zestawy, same złożone ćwiczenia 3-5 na sesje, oczywiście z głową rozłożone.

pozdro

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez NÓG

Następny temat

Split 4-dniowy do oceny

WHEY premium