SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM ZE STAWAMI prosze o pomoc!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1056
A czy głukozamina pomoże mi na 100%. Ile to kosztuje i jak szybko działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Kup sobie Artresan kosztuje ok 15 zł. 42 kapsułki ale jest duża paka 90 kapsułek (tylko ciężej ją dostać) za jakieś 25 zł czy coś w tym stylu :) ja to samo mam ze stawami ale ten wynalazek jako tako działa :] poprawe zauważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
najpierw zidentyfikuj przyczynę problemu - dopiero potem usuwaj. Jeśli to niezaleczona grypa albo początki zmian reumatycznych, to glukozamina g**** da.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
ja też miałem problem ze stawem dokładnie łokieć mnie bolał i po pół roku treningu musialem przestać poźniej nie cwiczyłem około roku i za każdym razem jak zaczynałem to znów mnie łokieć napieprzał aż niedawno kupiłem sobie glukozamine z olimpu (40 zl chyba) i powiem szczerze ze cwiczę już około trzech tygodni i jak dotąd (odpukać) nic mnie nie boli, wcześniej po tym czasie łokieć dawał o sobie znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1056
To nie wiem który lek jest lepszy czy glukozamina czy Artresan. Niech któs odpowie na to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Żaden!

Skąd wiadomo, który lepszy lek - jeśli nie wiadomo jaka choroba?

Oba środki opierają się na glukozaminie - która ponoć wcale lub prawie wcale nie działa.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
krzych666 szkoda że powiedziałeś ze glukozamina prawdopodbnie wcale nie działa tak możliwe że by zadziałał efekt placebo a tak to nie wiadomo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
napisałem, że ponoć

Mnie tam pomogła

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1056
A jaka jest najlepsza glukozamina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
a ten znowu swoje

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-06-24 20:42:03

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trick jakiś czy co?

Następny temat

Do oceny: Na mase z priorytetem na barki

WHEY premium