SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM ZE STAWAMI prosze o pomoc!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak mamy ci odpowiadac skoro nie mamy namiarow na twoj "sciagacz"?

zaloz bluze do treningu by trzymac cieplo i nie wydziwiaj z jakimis spreznami do dupy... Jak niby mialoby to pomoc twoim stawom? chyba ze rozgrzewa...

A barkowe sa otoczone taka iloscia miesi ze zadne masci nawet ni dotra, co dopiero jakies sciagacze...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1056
chodzi mi o to żeby nie szczelały mi stawy bo mam z tym problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
dobrze sie rozgrzewaj po kazdej serji mozesz robic rozciaganie
wymachy na wszystkie sposoby i krecenie łapą i mi nie strzela az tak zeby mi to przeszkadzało
paztym jakis olej na barki powinni wymyslec bo to strzelanie i chrupanie duzo osob wkurvia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1056
rozgrzewam sie bardzo dobrze jest poprawa ale dalej troche chrupie. Widze że nie jestem sam z tym problemem. A używał ktoś może ten sciagacz? tylko sie chce spytac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
jaki sciagacz ??
tez daj tu link bo nikt nie wie o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak mamy ci odpowiadac skoro nie mamy namiarow na twoj "sciagacz"?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
aaa
ja juz wiem chodzi mu o stabilizator
http://www.allegro.pl/item130821354_sciagacz_stabilizator_barku_hms.html
pewnie cos takiego
sam chciałem sobie kupic, tylmo taki z dobrego materiału sporo kosztuje ,
i nie kupiłem i dobrze bo bym teraz żałował
nie kupuj tego
moim zdaniem nic to nie da
w pewnym stopniu moze zabezpieczyc bark przed wypadnieciem ale chyab z tym problemow nie masz...
tym bardziej ze ogranicza ruchy, a w moim przypadku by było to bez sensu bo mnie nic nie moze ograniczac, szukam takiego ruchu przy ktorym nie boli, dlatego sztangilekami robie klate bo zauwazyłem ze dosłownie niewielka bardzo zmiana połozenia niweluje ból
zastanow sie i wyciagnij wnioski z tego co napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
NEOPRENOWY ŚCIĄGACZ NA BARK BR540A
Image Hosted by ImageShack.us

* GWARANTUJE PRAWIDŁOWY UCISK

JEDNOCZEŚNIE OGRZEWAJĄC I ŚCIĄGAJĄC OGRZEWANĄ CZĘŚĆ

czytam:


DZIĘKI UCISKOWI OSŁABIONEJ LUB NADWYRĘŻONEJ CZĘŚCI CIAŁA

POZWALA POZBYĆ SIĘ BÓLU.
To ja po "ucisk" wole sie do masarzystki jakiejs wybrac... staly ucisk to samo zlo. krotki intensywny ma dzialanie stymulujace..

* KONTROLOWANA OCHRONA PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO.
Ochrona przed czym? wszystko rozgrywa sie wewnatrz stawu a kierunki sil i ich wielkosci sa "z zupelnie innej beczki"

* DODATKOWO STABILIZUJE BARK
W jakim sencie "dodatkowo"? Moze chodzi o "stabilizacje" lopatek" ? sorry ale kawal neoprenowej szmaty nie zdziala nic bo miesnie kurcza sie z sila dziesiatek/setek kilogramow... dzwignia robi swoje...

* KOLOR CZARNY
no, nareszcie jakas zaleta...lubie ten kolor... ale tak wlasciwie to wg pewnych teorii lepiej unikac kontaktu czarnego ze skora... no comments, ale zauwazylem to na przykladzie t-shirtow. Mimo ze wole czarne to sprawdilem to tyle razy ze juz nie nosze takich... tylko od pasa w dol ciemne kolory w kontakcie ze skora...


POWAZNE PODSUMOWAIE:

Ocieplanie barkow: ale staw barkowy jest ocieplony miesniami(nie jak kolana czy lokcie), wiec ocieplasz tylko miesnie i by cmoze cos przegrzewasz... zwykly t-shirt albo bluza lepiej zda egzamin bo :
-rozmiar pasuje do wielkosci barkow kulturysty
-skora porzadnie oddycha i nie dekoncentruje Cie to
-nie robisz siary na silce przez "pokazy mody szpitalnej"...

Zdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1056
Mam pytanie ćwicze juz 3 tygodnie. I nie mam zabardzo kasy i nie mam tez ułozonej diety. I chcial bym sie dowiedzieć coś jesć w ciagu dnia przed i po treningu i wogóle tak.Co byscie mi poradzili bo chciał bym jak najszybciej przytyć. Waże tylko pozyżej 65 kg i przy wzroscie ok.178 to strasznie mało. Wiem że trudno przytyć w taki sposób ale chciał bym chociarz te kilka kilo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jedz co 3 godz z zegarkiem w rece. Jak jests w szkole to udaj ze idziesz do ubikacji i oszamaj sobie kanapke chociaz...

zawsze pilnuj by to bylo jedzenie Z BIALKIEM a nie fast food czy batoniki, masy nie daja...to nie taka masa.

7 POSILKOW DZIENNIE, BRAK WEGLOWODAOW W OST POSILKU...

Nastaw juz teraz zegar na nastepny posilek...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trick jakiś czy co?

Następny temat

Do oceny: Na mase z priorytetem na barki

WHEY premium