SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1721
Witam mam problem cwicze 2 lata i chce teraz cwiczyć kazdą partie 2 razy w tyg. i mam takie pytanie czy mozna cwiczyć barki po plecach czy miesnie nie bedą sie spalać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Zajrzyj do spisu treści tam znajdziesz post "podziały treningowe" tam znajdziesz wszystk co Ci jest potrzebne pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Trochę za mało danych podałeś. Oprócz stażu podaj swój wiek, wagę, wzrost i cel treningu. Dobrze by było jakbyś jeszcze wkleił plan, z którego chcesz korzystać. Z góry jednak skazuję cię na niepowodzenie, gdyż barki ( jak dla mnie ) nie zdążą się zregenerować po plecach. Ale jak napisałem wyżej - podaj to co chciałem i spróbujemy coś pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1721
1. Klata, Triceps
2. plecy biceps
3. barki kaptury
4. Nogi przedramiona (czasami brzuch)
1.
2.
3.
4.
trening pięć dni i jak to polączyc co w jaki dzien robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Napisz mi napierw to co chciałem. Nie wystarczy mi roztsawienie treningu poszczególnych partii w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1721
wiek 17 lat wzrost 172cm waga 65kg biceps 34cm cel treningu siła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT- ocena/ poprawa

Następny temat

jak polaczyc prace na budowie z treningiem!

WHEY premium