SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIE MEGACYKLU (70 dni, stacki)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
slabo to wyglada wg mnie jesli chodzi o wizualną ocene
obwody przy tak wysokim poziomie tluszczu nie robia wrazenia

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
zależy co komu się podoba

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
spoko sqzi - jestem w trakcie redukcji, z 19% zszedlem do okolo 15-16%, jeszcze 3-4 tygodnie wycinki, mysle ze do ok 13-14% zejde i wracam na mase (redukcja to zdecydowanie nie to co lubie :< )

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
do FU:
Może zamiast Xpand Energized dac stacka Dymatize Nutrition Xpand 925g. Jak myślisz to będzie dobre rozwiązanie? Tam są wszystkie witaminki z grupy B i aż 3g A-AKG w jednej porcji(pompa).

Co mnie może zabić to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nie byl to blitzkrieg, a takie przyrosty obwodow(nawwet wieksze) bez wagi tez pare razy widzialem. Sogblitz za dobrze wykonana robote!!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
nice sog za prace

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689


w miedzyczasie jeszcze poszla jedna konkretna wycinka (ze stanu na zdjeciach do 14%) pozniej konkretne masowanie (efektem bylo ponad 47 w lapie na treningach), teraz znowu redukuje zeby to jakos wygladalo, dolaczam fotke plecow z dnia rozpoczecia wycinki (mozna porownac z foto na ktorejs z poprzednich stron) - krzywe ustawienie w stosunku do obiektywu, ale wydaje mi sie ze postepy mozna dostrzec (chociazby wlosy zapuscilem i opalilem sie w trakcie wakacji !)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie zedytuje bo fotka pewnie zniknie jak to ma w zwyczaju , wiec wpisze kolejny post
jak wszystko dobrze pojdzie to mozecie spodziewac sie podsumowania w bardzo podobnym klimacie z mojego aktualnego cyklu, tym razem dodatkowo z fotkami przed, ale z zachowaniem formuly "test w jednym poscie" zamiast "test w jednym topiku co 10stron wartosciowy wpis "
kwota wyjsciowa za towar "standardowo" w moim wypadku >1000zl tak wiec jest co przetestowac
pozdro

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
daj przod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3229
no! to sie nazywa opracowanie! 8-0
wyprzedziłeś moje pytania :)soga dam - jak mi sie uda, bom świezy na tym forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne uczucie po cloucie

Następny temat

Konkurs Nowego XPANDA - koszulki MAN do rozdania !

WHEY premium