SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PATRYCJA BOLDA - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś jestem już po 45min cardio na czczo i pozowaniu, są nawet kontrolne fotki, rzadko się pokazuję, więc proszę






Strój jeszcze przed naklejeniem kamieni, na scenie będę bardziej błyszczeć

A wieczorem klatka + łapy i kolejne cardio.

I przy okazji, zapraszam do głosowania
https://www.facebook.com/potreningu?sk=app_1530080747206338&app_data=103 

Zmieniony przez - Franii w dniu 2014-10-13 09:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
No, No, No. Może mi się nawet uda jechać pokibicować. Teraz już wiem, jaki kolor pomponów dobrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Frani - jesteśmy na łączach dzisiaj bikini do poprawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Artur Ś.
Frani - jesteśmy na łączach dzisiaj bikini do poprawki.

Jednak nie

Poran, szykuj, szykuj ! Do zobaczenia

Zmieniony przez - Franii w dniu 2014-10-13 21:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Widziałem już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to mówią "jak nie urok to..." Drugi antybiotyk w ciągu 10 dni. Tym razem zapalenie korzenia w zębie, w gratisie spuchnięta twarz - pięknie. No ale nic.. Działamy dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie

TRENING

rano na czczo 45min cardio

wieczorem barki + 35min cardio

Trening i dieta jak zwykle przez ostatnie tygodnie.. Nie chce mi się nawet ich rozpisywać, złapałam małego doła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Dobrze, że małego . Ty jesteś niezniszczalna, więc na pewno się nie dasz

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Trzymaj się -jakoś damy radę! Ogarnij sytuację najszybciej jak się da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kebula
Dobrze, że małego . Ty jesteś niezniszczalna, więc na pewno się nie dasz

Jak widać nie ma niezniszczalnych

Artur, już biorę leki od wczoraj. Opuchlizna jeszcze nie schodzi a od antybiotyków, mimo że biorę leki osłonowe, boli żołądek.. Ale tak to wszystko w porządku i czuję się całkiem dobrze

I nawet fajny trening mi wyszedł

TRENING

plecy

1. podciąganie na drążku 4 x max
2. ściąganie drążka do klatki, szeroki chwyt 4 x 10-12
3. wiosło hantlem 4 x 12-15
4. wiosło na hammerze 4 x 12-15
5. przyciąganie uchwytu wyciągu dolnego stojąc jednorącz 4 x 15-20
6. ściąganie linek prostymi rękoma 4 x 20 + drop

+ 45min cardio

Lubię czuć to przyjemne pieczenie przy ostatnich powtórzeniach, przynajmniej wiem, że mam plecy

I żeby było weselej coś z michy




Od jutra mam tydzień zwolnienia lekarskiego a potem kolejny tydzień urlopu. Czyli postawiłam wszystko na to, żeby wyzdrowieć i wyjść w Katowicach w jak najlepszej formie, jeśli mimo tego się nie uda to... się zdenerwuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Co to jest na redukcji i 10 dni przed zawodami???
Powtarzałem i powtarzam wszystkim kolejnym że w okresie redukcji a zwłaszcza przed samymi zawodami czyli w okresie startowym faceci którzy mają problemy z uzyskaniem formy startowej i większość kobiet ze względu na odmienny układ morfologiczny muszą trzymać się założeń dietetycznych co do grama. W tym przypadku akurat trafiło no Frani tzw. zjobka dotyczy akurat w jej przypadku ilości warzyw i ich rodzaju. Frani wie o czym mówię w jej przypadku. Co na talerzu robią kalafior i fasolka? Nie bez powodu też się mówi o tzw. filiżance warzyw czyli ok.150g. Przypominam tu że one też zawierają węglowodany i nie wspomnę już o ich złym wyborze ( wydymają brzuch i gazy).
Zawsze przy takich skłonnościach i problemach z formą w końcówce polecam w kolejności: ogórek zielony, pomidor, sałata, czerwona papryka. Ale nie kilogram!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JULIA FUSIECKA - przygotowania na jesień 2014

Następny temat

PAWEŁ BISZ - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1.

WHEY premium