SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PATRYCJA BOLDA - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Franii
Dzięki xzaar, też będę trzymać kciuki ! Zresztą za Ciebie cały czas trzymam akurat

Będą fotki na pewno

Sylwia, to nie tak, że nie mogę wytrzymać z wycieńczenia, nic z tych rzeczy, potrafię naprawdę dużo znieść Napisałam o tym zmęczeniu po to, żeby osoby czytające dziennik miały świadomość i jakiś obraz tego jak wyglądają przygotowania i że nie zawsze jest łatwo i prosto a nie można odpuścić ani treningu, ani codziennych obowiązków

O to dobrze :) myślałam że kiepsko się czujesz. To do zobaczenia na miejscu - ciekawi jesteśmy formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Frani, foty na mój @- Dziś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull, jakie fotki, nie mam żadnych fotek a jak napisałeś to już spałam
Poran, jeszcze będzie na pewno okazja, żeby się spotkać

No to jak już piszę to jeszcze dieta na dziś:

1., 2. ,3. , 4. 40g ryżu, 75g piersi z kurczaka
5. 5 całych jaj, 100g ryżu, łycha masła orzechowego

Jeszcze kilka godzin w pracy i śmigam nad morze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Poproś Mastiego niech zrobi Ci kilka fot na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są fotki, jest wywiad, pewnie w swoim czasie wszystko pojawi się na forum

Weekend spędziłam, jak już wcześniej zostało wspomniane, w Sopocie oglądając i kibicując znajomym na Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym. Przy okazji zaliczyłam konsultacje z Arturem i Sylwią i po obejrzeniu sylwetki stwierdzili (na szczęście ! ), że wszystko idzie w dobrym kierunku. Dostałam też pozwolenie na zrobienie sobie dnia dziecka i, cytuję Artura "zjedzenie tego co kocham" (spodobał mi się ten tekst ) Więc pozwoliłam sobie na obiad z baru, lody (przyznaję się, w ilościach nieprzyzwoitych ), ciasto a nawet kebab, który ostatnio jadłam... nawet nie pamiętam kiedy.. Nie jest to może to co lubię najbardziej, bo najbardziej lubię to co sama przygotuję Ale nie powiem, że nie była to miła odmiana pojeść "legalnie" takie smakołyki w baardzo miłym towarzystwie



Same zawody też mi się podobały, wiadomo, że to nie najwyższy poziom, bo sezon już praktycznie się skończył, ale pokazało się wielu zawodników z "wyższej półki" i było na co popatrzeć + organizacyjnie wszystko bardzo sprawnie przebiegało, co często jest problemem na takich imprezach. Pogoda była wręcz idealna, słońce grzało od samego rana do wieczora. Odpoczęłam psychicznie i fizycznie, więc wracam do codzienności z nowym zapasem sił i motywacji, bo plany i ambicje są wygórowane !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1075
Po takim dniu będzie Ci się na pewno dobrze ćwiczyć. Kiedy ostatni raz miałaś taki cheat Day ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni raz.. Chyba na targach w Opolu, jak dobrze pamiętam to był sam koniec kwietnia ;) Dziś w planach nogi, więc dodatkowa siła na pewno się przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1075
No to trenujemy to samo. Powodzenia w przygotowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ja już po..

TRENING
nogi

1. przysiad 12/10/8/6
2. wykroki chodzone z talerzami 4 x 12 na nogę
3. wyprosty na maszynie 4 x 15
4. martwy ciąg na prostych nogach z hantlami 4 x 12 na nogę
5. odwodzenie w tył na wyciągu dolnym 3 x 15 na nogę
6. uginanie na maszynie 4 x 12
7. wspięcia na palce 3 x 20

DIETA

1. 1 jajo + 5 białek, 40g ryż basmati, warzywa
2.,3. 100g pierś z kurczaka, 3 wafle ryżowe, warzywa
4. 1 jajo + 5 białek, 40g ryż basmati, 10ml olej lniany, warzywa
5. 100g pierś z kurczaka, 30g migdały, warzywa

Robiłam trening pierwszy raz na nowej siłowni, chłopacy chyba pierwszy raz widzieli trenującą kobietę, której zdarzy się głośniej odłożyć sztangę czy hantle i stękać przy ostatnich powtórzeniach, bo patrzyli na mnie jak na kosmitkę

Tutaj też wstawię jeszcze pamiątkę z Sopotu



Nie mam pojęcia dlaczego taka brzydka jakość zdjęcia, coś popsułam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kompresja jest za duża i psuje jakość zdjęcia - dodaj zdjęcie na jakiś zewnętrzny portal (Picasa/Fotosik/Imageshack) i zlinkuj URL.

Z kobietami na siłowni już tak jest. Przez moją - niektórzy przestają przychodzić. Wrzuca taka 50kg na wyciskanie i robi serie, a nowicjusze przychodzą i wpadają w kompleksy :D. Nie mamy z Wami łatwo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JULIA FUSIECKA - przygotowania na jesień 2014

Następny temat

PAWEŁ BISZ - DZIENNIK TRENINGOWY nabór 1.

WHEY premium