SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otłuszczony brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witam. Chciałem się poradzić jak można spalić otłuszczony brzuch. Jest on spory i obwisły, a na dodatek utrudnia mi chodzenie. Poradzicie coś? PROSZĘ!!!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 13

Waga: 91 kg

Wzrost: 158

Obwód klatki: 94 cm

Obwód ramienia: 43 cm

Obwód talii: 101 cm

Obwód uda: 59 cm

Obwód łydki: 46 cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem, ale chyba spory

Aktywność w ciągu dnia: Czasem spacer z psem, większość tryb siedzący.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: WF

Odżywianie: Jem Wszystko. Mam słabość do fast foodów. Nie lubie słodyczy.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie

Stan zdrowia: nadciśnienie

Preferowane formy aktywności fizycznej: rowerek

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Zadnym dietetykiem nie jestem, ale na pierwszy rzut oka:
- kanapka z nutella - ZŁO, jesli musisz slodkie, to jakis niskoslodzona konfitura ostatecznie... i to z ciemnym pieczywem, np. pelnoziarnistym
- 200g orzechów laskowych - za duzo, moze lepiej platki owsiane z kefirem/jogurtem naturalnym
- surówka z kiszonej kapusty - surowki jedz urozmaicone, dorzuc gotowane na parze warzywa (jak nie masz urzadzenia, to woda w garnku, na garnek durszlak, na durszlak warzywka)
- 3 jajka na miękko - za duzo, bardzo tuczace, ale od czasu do czasu jajko, jak najbardziej
- 2 tosty z serem - za duzo, raz na jakis czas mozna, ale raczej unikaj, lepiej moze twarog ze szczypiorkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
po pierwsze o zadnej diecie tu nie ma mowy, za mlody jestes

10 wskazowek zywieniowych!!

slabosc do fastfoodow= bebzon

przestan je jesc. Pozatymzacznij sie ruszac- pograj w gałe, pobiegaj, na rowerze pojezdzij i basen. Nic wiecej Ci nie trzeba.

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1135
ja bym jeszcze polecał saune :D dobra sprawa podr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Za młody jesteś na konkretne diety, zacznij po prsotu spożywać produkty zdrowe czyli nie przetworzone. Całkowicie musisz odrzucić wszelkie "śmieciowe jedzenie" w twoim wypadku nie możesz sobie myślę pozwolić na żadne odstępstwa od tej reguły.

Zacznij się ruszać w-f to nie ćwiczenia ja zawsze chodziąc na w-f czego szczerze nienawidziłam miałam wrażenie że nie spalam więcej jak na lekcji j.polskiego.

Ja proponuję pływanie (bynajmiej dopuki trochę nie schudniesz) na początek do 3 razy w tygodniu tylko staraj się przepływać jak najwięcej w danej jednostce czasu (później i kondycja będzie wzrastała).

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Hmm. To mam problem. W mojej miejscowości nie ma basenu, a poza tym moi rodzice nie gotują. Jem codziennie fast foody ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
A zresztą cała moja rodzina jest otyła. Ale ja chciałbym schudnąć. Brzuch zwisa mi poza gumkę od majtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Nie ma problemu że w domu nie gotują. Zacznij gotować sam chyba potrafisz ugotować ryż i do tego jakieś mięsko chociaż i suróweczka. Obiad w parę minut i nie fast food. Więc przestać się rozczulać i tłumaczyć, bo to ci nie pomoże w schudnięciu zacznij działać,. a co do pływania jeziora też nie ma żadnego w pobliżu (mamy lato w końcu) a jeśli nie pływanie to zacznij np. chodzić szybkim tempem ale na razie nie biegaj bo z taką wagą to się może źle skończyć dla twoich stawów

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Umiem gotować, wkońcu sam sobie przyrządzam jedzenie Nie wiem tylko czy ograniczać się w dawkach żywieniowych, a muszę przyznać że apetyt to ja mam. Kiedyś 2kg frytek zjadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Ogranicz się w dawkach żywieniowy (ale tak na chłopski rozum) i podziel posiłki na 5-6 tak abyś jadł mniejsze porcje a częściej te frytki to też fast food Zacznij jeść zdrowo, bo twoja waga będzie wrastała nie ma innej opcji fast foodom i innym śmieciowym mówimy papapa

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Dziwne. Jem te mniejsze porcje tak jak mi nakazałaś iza ale jakoś nadal chodzę głodny. Trudno się przyzwyczajam z tego co zaobserwowałem ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Ułożyłem sobię dietę dzienną. Nie wiem czy dobra, ale jak coś to krzyczcie

Śniadanie:

3 Kanapki z żółtym serem, i pomidorem
1 Kanapka z nutellą
1 Szklanka soku pomarańczowego

II Śniadanie

200g orzechów laskowych

Obiad:

400 ml Zupa pomidorowa z ryżem
Dwie łyżki ziemniaków, ryba smażona, surówka z kiszonej kapusty
1 Szklanka kompotu z truskawek


Deser:
Budyń śmietankowy
Jabłko


Kolacja:

Jogurt brzoskwiniowy duży
3 jajka na miękko
2 tosty z serem


Koniec Fast Foodów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zjeść po imprezie ? :)

Następny temat

Zapotrzebowanie na Low Carb

WHEY premium