SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni są pierwszymi %-) nowy spam :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ciekawostka:
"No ale rano przed tr. i po tr. musimy szybko wchłanialne białko dać. Ja zawsze tylko izolat brałam, U mnie po izolacie czułam bardziej twarde mięśnie teraz mam 3 tygodnie przerwy i jakość ciała jest trochę inna."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja też jak wypiję łeja to od razu twardziejszy jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
ja bym napisal po czym jest sie luznym ale sie wstydze

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shrimp2
Martucca nie będę Ci śmieciła na skrzynkę, tylko zapytam tutaj. Kojarzysz które laski mają problemy z niedoczynnością tarczycy a chudną? Potrzebuję kogoś takiego zainspirować do walki i rzucić w niego linkami do dobrych przykładów


Najlepszym przykładem jest Grusia Poza tym też czastka i lithium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
pytam małża:
- co paczysz?

a on:
- czytam wywiad z Ryśkiem z Klanu




umarłam ze śmiechu


prawie się posikałam na środku pokoju



Zmieniony przez - rzabba w dniu 2012-02-02 21:53:16

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
"A ile wynosi "optymalna" różnica wieku?

To kolejne ważne zagadnienie - no właśnie, czy istnieje coś takiego, jak optymalny stosunek wieku, który gwarantuje sukces w związku? Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali swego czasu uczeni z fińskiego University of Turku i trzeba przyznać, że częściowo udało im się odnieść sukces. Otóż badacze ustalili, że z ewolucyjnego punktu widzenia faceci powinni żenić się z kobietami o 15 lat od siebie młodszymi (a dokładnie o 14,6 roku). Właśnie taka różnica gwarantuje, że możliwości reprodukcyjne mężczyzny zostaną najlepiej wykorzystane."


Pora szukać starszego chłopa

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Przeyebane, moj za stary...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
a ja musze szukac w podstawowce

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak to zrobic?!uda

Następny temat

ćwiczenia siłowe vs cellulit

WHEY premium