SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatni są pierwszymi %-) nowy spam :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196200

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
a ja sie wku.rwilam bo kupowalam u babki jajka niebite , mowila ze od szczesliwych kurek.
kupiłam ostatnio 30 (czydzieści) i ku mojemu zdziwieniu znalazlam 2 sztuki z trójką
poszlam zrobic oczywiście aferę, ale baba twierdzi ze to niemozliwe

słyszalam od kolezanki ze czasem nie zdażą nabić cyferek i sprzedają jako 0 albo 1.... prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
oo autko śliczne, szacuneczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Dzięki, bite 2 dni kleciłam okraszając bluzgami obficie.

Ja kupuję jajka w ogóle bez cyferek, od babci wiejskiej. Wyglądają i smakują na prawdziwe, bo są malutkie i każde jest inne, nie pod kreskę jak te z marketu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
super autko, własnie szukając w intenecie przepisu trafiłam na stronke z takimi cudami .. ale to nie dla mnie, szczerze jako dziło sztuki to tylko ujdzie jak sobei pomyśle ze to mozna jeśc to mnie na mdłości zbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
sorry Camel, ale mnie też na mdłości.. ten kolorowy lukier ale autko ladne Ci rzeźbiarsko wyszlo

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
to jest chyba masa ticino marcepanowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Goście zjedli, nie moje mdłości, nie mój problem. Lukru nie trzeba jeść. Zresztą dla mnie tort to bardziej dla radochy dziecka i dla tradycji niż do jedzenia służy. Bardziej to chciałam nauczyć się czegoś nowego.

Ja mam takie odpały. Np. wczoraj trenowałam wiązanie krawata na różne sposoby

Masa cukorwa własnej roboty.

Zmieniony przez - Camel84 w dniu 2012-02-14 11:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Obli, zeby nie spamować u ester...
ona pije jaka wodę ? taką przegotowaną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tak walentynkowo


A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Natasza, taką ze dzbanka-filtra. To tam na estrogen więc nie wiem czy Ciebie też dotyczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak to zrobic?!uda

Następny temat

ćwiczenia siłowe vs cellulit

WHEY premium