SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osiągnięcia :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Wiek 23 lata
Waga 84 kg
Klata 109
Biceps 39(mało :/)
Udo 60
Wyciskanie na klate 95kg

Pyatanie: Czy jezeli osiagne wage 90kg przy moim wzroscie 180cm nie bede spasiony ?? :D cwicze regularnie. chce osiagnac przynajmniej 42-43 w bicepsie.

Przepraszam jezeli wybralem zly temat do tego ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
zalezy czy bedzie to masa dobrej jakosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Głównie chodzi mi o to czy muszę dużo przytyć, aby uzyskac wiekszy rozmiar ramienia. Nie cwiczę zbyt długo i dlatego nie wiem czy osiagnelem max cm na bicepsie przy mojej wadze... chcialbym uzyskac wieksze ramie, nie nabierajac za duzo masy. Czy to mozliwe ?
przepraszam jezeli ten tekst to maslo maslane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki obwód pasa i wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ja mam 97kg obecnie i 179cm wzrostu i myślę ze nie jestem spasiony, kwestia z czego ta waga wynika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jak jak zaczynałem ćwiczyć miałem ( 17 lat), 186cm wzrostu i 65 - 68kg wagi. W ciągu 6 miesięcy przybrałem do 80kg. Zacząłem po prostu jeść. Na siłowni na której zaczynałem nie było zbyt wiele obciążeń, dlatego wraz z poprawą formy zamiast zwiększać ciężary, zwiększałem ilość powtórzeń. W niektórych ćwiczeniach robiłem ich nawet 30.

Nie wiedziałem ani jak ćwiczyć, ani jak się odżywiać. Po 6 miesiącach walki z "ciężarami" odpuściłem trochę siłownię. Wróciłem do treningów po około roku i dobiłem do niecałych 90kg tragicznej jakościowo masy. Potem przyszła kolejna przerwa i kolejny powrót, już tak po części chociaż z głową. Następnie przez niecałe 3 lata amatorsko trenowałem zapasy i siłownia zeszła na drugi plan. Na zapasach pojawiły się kontuzje i musiałem przerwać zabawę z SW. Od tamtej pory czasem biegam, czasem chodzę na siłownie....



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-11-11 20:47:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1042
Mój obwód pasa to 86 cm a wzrost to 180 cm. Z tych parametrow to jest max co moge osiagnac na bicepsa ?? cwicze na silowni dopiero od miesiaca :d jako nastolatek chodzilem kilka miesiecy, ale bylo to bardziej rekreacyjnie. Od dziecka ćwiczyułem pompki i podciaganie na drazku. Oczywiscie wszystko odbywalo sie nie regularnie, bez zadnego planu treningowego i bez diety. Dopiero jak juz wspomnialem od miesiace zaczelem powaznie cwiczyc na silownii... mam diete i mam plan treningowy, wiec chyba wszystko idzie w dobra strone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
.

Zmieniony przez - Bartekk95 w dniu 2011-11-12 15:38:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
Wiek 15 lat
Wzrost 190cm
Waga 85 kg
Klata 105 cm
Biceps 38
Udo 57cm
Wyciskanie na płaskiej 90kg

Tragedii chyba ni ma. Co sądzicie? ;)

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to wyciskanie konkret, o ile nie ściemniasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie tematy i artykuły chcecie tu zobaczyć?

Następny temat

Pierwsze wizyta w klubie i pierwsze treningi

WHEY premium